Be titulų likę Harry ir Markle gyvenimas nėra toks gražus: gerokai paplonino piniginę

Šiuo metu Harry bei jo žmonos Meghan Markle gyvenimas nėra rožėmis klotas. Mat visai neseniai jie gerokai paplonino pinigines ir sumokėjo nemažą pinigų sumą už remontą Frogmoro dvare.

6

Kaip teigė užsienio žiniasklaida, pora jau atliko pirmąsias įmokas už remonto darbus. Jiems už tai iš viso reikia sumokėti daugiau nei 3 mln. eur.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meghan Markle ir princas Harry

Remiantis žiniasklaidos pranešimais, pinigai už renovaciją buvo gauti iš Didžiosios Britanijos mokesčių mokėtojų kaip „Suvereno dotacija“. Šių metų sausio mėn., po diskusijos su karaliene ir kitais vyresniaisiais karališkosios šeimos nariais, Harry ir Meghan pareiškė norą grąžinti renovacijai panaudotas „Grant“ dotacijas, kai jie pasitraukė iš karališkojo gyvenimo.

Apie tai pranešė portalas wionews.com.

Pora ir karalienė susitarė, kad porai leidžiama grąžinti įmokas dalimis. Ataskaitose teigiama, kad fiksuotas įkainis yra žemas, o Harry ir Meghan grąžins visą sumą daugiau nei dešimtmetį.

Pranešama, kad pora taip pat moka būsto nuomą, t.y. apie 20 tūkst. eur. per mėnesį. Frogmore dvaras ir toliau bus jų nuosavybė, kai jie bus Jungtinėse Karalystėse. Pasitraukę iš karališkosios šeimos, jie nusprendė gyventi tiek Amerikoje, tiek Jungtinėje Karalystėje.


Rašyti komentarą...
A
Araszel
2020-05-20 12:15:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eis pas močiutę ant kliupsciu už keletą metu
Atsakyti
-1

M
Močiutė
2020-05-21 10:31:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai padarė,bus laisvi,pragyvens be karalienės...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų