• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dainininko Filipo Kirkorovo ir Nikolajaus Baskovo artima draugystė jau daugelį metų kelia daug klausimų.  Net koncertuose jie neslepia šiltų jausmų vienas kitam, o tai sukelia gerbėjų įtarimą dėl jų santykių.

7

Dainininko Filipo Kirkorovo ir Nikolajaus Baskovo artima draugystė jau daugelį metų kelia daug klausimų.  Net koncertuose jie neslepia šiltų jausmų vienas kitam, o tai sukelia gerbėjų įtarimą dėl jų santykių.

REKLAMA

Viename iš Rusijos televizijos kanalų N. Baskovas netgi pareiškė, kad Kirkorovas jam pateikė netikėtą pasiūlymą, skelbė unian.ua.

Pasak jo, Kirkorovas norėjo, kad jie būtų palaidoti vienas šalia kito.

„Kirkorovas man paskambino ir pasiūlė mus palaidoti vienas šalia kito. Taip yra dėl to, kad gerbėjai galėtų ateiti pas mus abu iš karto“, – sakė Baskovas.

Žinodamas, kad gerbėjai įtaria jų romantiką, Baskovas suskubo teisintis. Jis teigė, kad toks pasiūlymas tėra Kirkorovo užgaida, kuris mano, kad taip būtų patogiau.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad anksčiau rašėme, jog Rusijos tinklaraštininkas Rustamas Solncevas nusprendė „nutekinti“ visą informaciją apie asmeninį Putino pakaliko Nikolajaus Baskovo gyvenimą.

REKLAMA

Jis teigė, kad N. Baskovas yra homoseksualas ir įžūliai meluoja apie savo santykius su moterimis, skelbė unian.ua.

„Šou verslas ir nekvaili žmonės puikiai supranta, kad Nikolajus Baskovas yra homoseksualas“, – kalbėjo R. Solncevas.

Jis pridūrė, kad Putiną palaikantis dainininkas netgi elgiasi kaip netradicinės orientacijos žmogus. 

„Beje, kaip jis apsirengęs, kaip prisistato, kaip elgiasi scenoje, vakarėliuose, pagal manieras – eilinis vulgarus homoseksualas", – pridūrė jis.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad jau anksčiau rašėme apie N. Baskovą.

Skandalingasis rusų aktorius Aleksejus Paninas, ne sykį išreiškęs palaikymą Ukrainai, prabilo apie bendrą žiaurumu pagarsėjusio Ramzano Kadyrovo ir proputiniško atlikėjo Nikolajaus Baskovo bendrą nuotrauką. Jis sako tos nuotraukos nesuprantantis, nes ji prasilenkia su logika.

Aktorius socialiniuose tinkluose pasidalijęs bendra R. Kadyrovo ir N. Baskovo nuotrauka stebėjosi, kodėl jie nusifotografavo kartu. Jis teigė, kad Nikolajus Baskovas yra homoseksualus, o tai smarkiai prasilenkia su čečėnų lyderio principais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Nikolajus Baskovas yra homoseksualus, tai žino visas šou verslas ir kino pasaulis. Paaiškink man, kvaily, kaip Ramzanas Kadyrovas, aktyviai kovojantis su gėjais, gali susėsti prie vieno stalo ir apsikabinti su jų atstovu? Kiek žinau, pagal principus, kuriais gyvena Kadyrovas, tai, švelniai tariant, nėra sveikintina. O gal aš kažką painioju? Visada atvirai kalbėjau apie savo požiūrį į LGBTQ+ bendruomenę ir pasisakiau už jų teisių paisymą Rusijoje.

Visiškai palaikau viską, ką daro suaugusieji sekso metu, jų abipusį susitarimą, bet šioje istorijoje aš kažko nesuprantu. Net bijau daryti išvadas... Gal Kadyrovas nieko apie Kolią nežino... P.S. Tiems, kurie nežino, aš esu biseksualus“, – pridūrė A. Paninas.

REKLAMA

Šis įrašas greitai sulaukė internautų dėmesio, kurie pritarė aktoriaus įžvalgoms. Po skyrybų 2008 m. su pirmąja žmona Svetlana Shpigel N. Baskovas daugiau niekada nesudarė oficialios santuokos. Dainininkas prisipažįsta, kad dabar jam sunku užmegzti naujus santykius, nors, žinoma, jis norėtų šeimos. Taip pat internautų teigimu, atlikėją galima surasti ir populiariose pažinčių programėlėse, kuriose jis dar aktyvus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų