Bareikis šventė gimtadienį su 400 žmonių: jautėsi, kaip Pugačiova

„Kaip aš čia atsiradau?“ – tokio pavadinimo koncertą savo 33-io gimtadienio proga surengęs atlikėjas, dainų autorius, aktorius ir režisierius Vidas Bareikis penktadienio vakarą galėjo džiūgauti: nereikėjo pridėti nieko papildomo – pakako tik jo ir fortepijono, kad Vilniaus „Vaidilos“ teatro salė būtų pilnutėlė.

12

Sportinį stilių pastaruoju metu pamėgęs Vidas gimtadienio proga gavo juodą tortą su trimis juostelėmis per visą aukštį. Netikėtų dovanų buvo ir daugiau, – draugų kompanija pagamino išskirtinį kuponą, kuriame nurodė, kad Vidui, turinčiam viską, jie dovanoja save: 24 valandoms, bet kokioms paslaugoms.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bareikis šventė gimtadienį su 400 žmonių: jautėsi, kaip Pugačiova

Atlikėją prajuokino ir jo fanai – jaunieji ūkininkai. „Jie įteikė puokštę iš steikų ir ridikėlių. Mėsos puokštės dar nebuvau gavęs. Net ne iškart supratau, kad tai – mėsa. Akimirką jaučiausi kaip Ala Pugačiova, gaunanti glėbį gėlių. Bet kai pamačiau, kad gavau kumpius, tai iškart pasijutau vėl kaip savo koncerte“, – juokėsi V. Bareikis.

Jo namų sieną netrukus papuoš didžiulis paveikslas, atkartojantis V. Bareikio ir „8 kambario“ dainos „Ežero dugne“ tematiką. „Šita daina mane įkvėpė vėl tapyti“, – pasakė paveikslą padovanojusi mergina.

Gimtadienio koncerte kūrinys „Ežero dugne“ taip pat nuskambėjo, Vidas jį atliko kartu su „8 kambario“ nariais. „Jie apsilankė mano koncerte, aš balandį pasirodysiu jų koncertiniame ture „Defektas“, – sakė sukaktuvininkas. – Mūsų daina yra iš tų, kurios „gimė su marškinėliais“ – ir internete ji gerai klausoma, ir gyvai labai šauniai sutinkama. Penktadienį „Vaidilos“ teatre nusifilmavome jos akustinę versiją.“

Visgi savo gimtadienio Vidas nepavertė „kukliu akustiniu koncertu“: „Per visas kėdes perėjau. „Pusvalanduko“ hitą su sale atlikome taip, kad oho! O kur dar „Vaidilos“ stage diving‘as“, – šypsojosi V. Bareikis.

Į kabaretinio avangardizmo prisiminimus jį sugrąžino Pranas Dapšauskas, su kuriuo grojo grupėje „Stipriai Kitaip“. „Tai, galima sakyti, buvo legendos atgimimas“, – teigė Vidas.

Jo pašėlęs gimtadienis, kuriame apsilankė 400 klausytojų, su pertrauka vyko net tris valandas, o po koncerto šventinis vakarėlis buvo netikėtai pratęstas Kaune. Kitą dieną V. Bareikis jau vyko į krepšinio rungtynes Utenoje. „O šeštadienio vakarą ketinu apsilankyti „8 kambario“ koncerte Marijampolėje“, – sakė Vidas, savo smagumui pildantis įspūdžiais visą gimtadienio savaitgalį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų