Balayage – karščiausia 2017-ųjų vasaros plaukų mados tendencija Pasisemkite idėjų iš pasaulio garsenybių

Mes jau gerai pažįstame ombre. Tokia dažymo technika top`o viršūnėje karaliavo net kelis sezonus iš eilės. Šiandien estafetę perima jos sesuo balayage. Ar jūs jau išmėginote šią, karščiausią 2017-ųjų vasaros plaukų dažymo tendenciją? Štai jums visa puokštė patrauklių idėjų, kaip dažyti savo plaukus.

13

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Balayage - karščiausia 2017-ųjų vasaros plaukų dažymo tendencija

Jei kada nors dažėte plaukus, žinote, kaip nelengva yra surasti atspalvį, kuris atrodytų labai natūraliai. Viena populiariausių plaukų dažymo technikų balayage suteikia išties išskirtines natūralaus dažymo savybes.

Kas yra balayage?

Balayage (pranc. – „valymas“) yra dažymo technika, kuomet plaukai dažomi tik galuose, tarsi šluojant per plaukų ilgį, kad susidarytu tolygus atspalvių perėjimas. Prie šaknų plaukai paliekami natūralios spalvos. Tai dar vadinama „laisvos rankos“ technika, nes nėra naudojama folija ar kitos pagalbinės priemonės natūraliam efektui išgauti. Dažai gali būti naudojami įvairių atspalvių ir tonų. Renkantis dažų atspalvį, svarbu atsižvelgti į savo bazinę natūralią plaukų spalvą.

REKLAMA

Ši plaukų dažymo technika tinka kiekvienai. Svarbiausia čia – parinkti tinkamą plaukų dažų atspalvį. Geras plaukų ekspertas tą padarys be vargo, atsižvelgdamas į jūsų odos toną ir plaukus. Profesionaliai atliktas balayage suteikia daugiau gaivumo, lengvumo ir šviežumo jūsų veido bruožams.

Plaukus dažant balayage technika, optiškai sudaroma ir apimtis plaukų galuose. Mūsų plaukų storis prie šaknų ir galuose yra skirtingas: prie šaknų jie storesni, galuose – suplonėja. Taigi, naudojant šios dažymo technikos triuką, vizualiai galime išgauti apimtį išplonėjusiuose plaukų galuose taip suteikiant jiems daugiau masės.

Ar tai reikalauja papildomos priežiūros?

Toks plaukų dažymas reikalauja itin mažai priežiūros. Plaukai gražiai ir natūraliai atauginėja. Jų nereikia dažyti dažnai. Plaukai visuomet atrodo minkštai ir žaismingai. Viską, ką jums reikia padaryti – tai apsaugoti plaukus nuo išsausėjimo ir spalvos išblukimo, kaip ir po bet kurios kitos dažymo procedūros.

Po plaukų dažymo naudokite dažytų plaukų spalvą palaikančias plaukų priežiūros priemones. Reguliariai plaukus plaudamos šampūnu NIVEA Color Care & Protect su COMPLEX OIL ir makadamijų aliejumi ne tik sustiprinsite plaukų struktūrą, bet ir patikimai saugosite juos nuo žalingų UV spindulių, ypač vasarą. O švelnumo ir žvilgesio jiems suteiks šios linijos kondicionierius.

Kokio ilgio plaukams tinka balayage?

Ši dažymo technika taikoma įvairaus ilgio plaukams: tiek ilgiems, tiek trumpesnio ilgio kirpimams. Balayage retai naudojamas tik labai trumpo kirpimo plaukams. Beje, yra moterų, puikiai plaukus nusidažančių šia technika ir namuose.

Tai moderni plaukų dažymo technika. Dažai veikia ne visą plaukų ilgį, todėl jie iš esmės išlieka natūralūs. Natūralūs ir gyvybingi plaukai atrodo sveikai, o sveiki plaukai visuomet bus patrauklūs. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų