Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Baigta nagrinėti byla, kurioje figūruoja prieš kiek daugiau nei mėnesį prie vairo išgėręs pagautas aktorius Mantas Stonkus. Paaiškėjo, kad beveik visi prokuratūros prašymai buvo patenkinti. 

Baigta nagrinėti byla, kurioje figūruoja prieš kiek daugiau nei mėnesį prie vairo išgėręs pagautas aktorius Mantas Stonkus. Paaiškėjo, kad beveik visi prokuratūros prašymai buvo patenkinti. 

REKLAMA

Šią žinią pirmasis pranešė portalas 15min.lt. 

Minėtam portalui prokuratūros sprendimą pakomentavo Utenos apylinkės teismo atstovė. Moteris nurodė, kad gruodžio 9 dieną buvo patvirtintas prokuroro nutarimas atleisti M. Stonkų nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą. 

Taip pat nurodyta, jog aktoriui skirta ir baudžiamojo poveikio priemonė – Mantas Stonkus dvejus metus neturės teisės vairuoti. Iš jo konfiskuotas jo automobilio „Suzuki“ ekvivalentas pinigais – 3400 eurų. 

Tiesa, viena prokuroro siūloma priemonė buvo sušvelninta – prokuroras prašė M. Stonkui uždrausti dvejus metus vairuoti transporto priemonę, tačiau priimtas sprendimas šią priemonę taikyti metus ir 6 mėnesius.  

REKLAMA

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie tai, jog M. Stonkus vairavo išgėręs.

„Sveiki,

Artimiausi žmonės situaciją jau žino, o dabar noriu, kad sužinotumėt ir jūs, bet iš manęs paties.

Savaitgalį padariau taip, kaip niekada gyvenime negalvojau, kad darysiu – būdamas draugų sodyboj girtas sėdau už automobilio vairo.

Jokios lengvinančios ir mane teisinančios aplinkybės nėra svarbios, nes pats visada atvirai smerkiau besielgiančius panašiai ir buvau įsitikinęs, kad man taip neatsitiks.

Klydau. Suprantu, kad vairuodamas girtas ne tik sukėliau riziką nukentėt niekuo dėtiems žmonėms, bet ir sugadinau gero tėvo ir vyro įsivaizdavimą savo šeimos nariams.

Priisimsiu visą pagal rašytus ir nerašytus įstatymus man priklausančią atsakomybę.

Labai atsiprašau žmonių, kurie mane gerbė ir manim tikėjo. Aš jus nuvyliau“, – feisbuke pasakojo M. Stonkus.

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstove spaudai – Asta Šuminienė.

REKLAMA
REKLAMA

„Spalio 29 dieną buvo sulaikytas neblaivus automobilį vairavęs vyras, tačiau aš negaliu atskleisti, kas jis konkrečiai buvo“, –  komentavo Asta Šuminienė.

Pasak Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstove spaudai, vyrui nustatytas 1,67 promilių girtumas.

Po šio skandalo vyras vengė viešumos ir vakar pirmą kartą prabilo apie tai.

M. Stokus pasirodė naujausioje „Vėl tie patys“ tinklaidės laidoje, kurioje kiek daugiau papasakojo apie išgyvenimus.

M. Stonkus neslėpė, kad turėjo tikrai nelengvą savaitę.

„Pats asmeniškai save labai nusiplakiau, nes patys žinot mane – kai aš turiu kažkokią krizę, man sunku yra pernešti. Plius buvo laikas, kai vienam namuose reikėjo pabūti“, – kalbėjo vyras.

Anot jo, Gelminė jį labai palaikė ir jis yra jai dėkingas, kad buvo su juo sunkiu momentu.

Pasak M. Stonkaus jam reikėjo ir psichologinės pagalbos, o po šio įvykio pasidarė ir išvadas, jog gyvenimą teks kardinaliai pakeisti.

Rolandas Mackevičius jo pasiteiravo, ar šis žada nebegerti? Netrukus M. Stonkus atsakė: „Taip“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų