Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Spalio 29 dieną už vairo buvo sulaikytas neblaivus aktorius Mantas Stonkus. Panašu, kad žinomo vyro laukia ne tik nemalonumai su teisėsauga, tačiau tai atsiliepia ir kitose srityse. 

Spalio 29 dieną už vairo buvo sulaikytas neblaivus aktorius Mantas Stonkus. Panašu, kad žinomo vyro laukia ne tik nemalonumai su teisėsauga, tačiau tai atsiliepia ir kitose srityse. 

REKLAMA

Į šį jo poelgį sureagavo ir „švietimo startuolis Digiklasė“, prie kurio prisideda ir pats M. Stonkus.

„Dėl Manto Stonkaus situacijos.

Sulaukėme daug neigiamų atsiliepimų, komentarų bei replikų dėl mūsų komandos nario Manto Stonkaus poelgio. Norime tvirtai pareikšti, kad nors ir šis žmogus stipriai prisidėjo prie to, kur šiuo metu yra „Digiklasė“, tačiau mes VISIŠKAI NEPALAIKOME ir NETOLERUOJAME tokio elgesio.

Vienas svarbiausių dalykų, kurį norime akcentuoti – Manto rolė mūsų įmonėje. Mantas Stonkus pirmasis patikėjo „Digiklasės“ projekto idėja, todėl jo idėjų, plataus pažinčių rato ir didelės auditorijos pagalba mums pavyko greitai ir efektyviai populiarinti pirmąją Europoje grupinio mokymosi platformą, kuri prieinamą papildomą ugdymą suteikė jau daugiau nei 4,5 tūkst. moksleivių iš visos Lietuvos.

REKLAMA

Šiuo metu Mantas yra atsitraukęs nuo aktyvios veiklos „Digiklasėje“ ir yra ankstyvojo investuotojo pozicijoje. Tikrai žinome, jog Mantas nuo pat pradžių projektu susidomėjo ne dėl honorarų, o dėl sprendimo, kuris gali pasitarnauti daugeliui moksleivių. Tokiu būdu mums pavyko kokybišką mokymąsi pirmą kartą Lietuvoje padaryti pasiekiamu praktiškai visoms šeimoms.

Svarbiausia, norime pabrėžti, kad Mantas Stonkus NIEKAIP NĖRA SUSIJĘS SU UGDYMU IR AKADEMINIU TURINIU „Digiklasėje“.

Už ugdymo procesus ir švietimo turinį „Digiklasėje“ tiesiogiai yra atsakingas įmonės vadovas ir švietimo vadovas.

Tikimės, kad suprasite. Naudodamiesi galimybe, norime paskatinti nekartoti Manto Stonkaus padarytos klaidos“, – rašoma jų feisbuke.

Primename, jog anksčiau rašėme apie tai, kad neatsakingą M. Stonkaus poelgį, su juo bendradarbiavimą nutraukia sporto aprangos, prekių parduotuvių tinklas „Sportland“. Tai naujienų portalui tv3.lt patvirtino ir „Sportland“ parduotuvių tinklo vadovas Juras Vėželis.

REKLAMA
REKLAMA

M. Stonkus ne vienerius metus buvo šio parduotuvių tinklo reklaminis veidas.

Apie padarytą nusižengimą prabilo pats

Laidų vedėjas bei humoristas Mantas Stonkus praėjusį savaitgalį neblaivus sėdo prie automobilio vairo. Apie šią situaciją pats prabilo socialiniame tinkle.

„Sveiki,

Artimiausi žmonės situaciją jau žino, o dabar noriu, kad sužinotumėt ir jūs, bet iš manęs paties.

Savaitgalį padariau taip, kaip niekada gyvenime negalvojau, kad darysiu – būdamas draugų sodyboj girtas sėdau už automobilio vairo.

Jokios lengvinančios ir mane teisinančios aplinkybės nėra svarbios, nes pats visada atvirai smerkiau besielgiančius panašiai ir buvau įsitikinęs, kad man taip neatsitiks.

Klydau. Suprantu, kad vairuodamas girtas ne tik sukėliau riziką nukentėt niekuo dėtiems žmonėms, bet ir sugadinau gero tėvo ir vyro įsivaizdavimą savo šeimos nariams.

Priisimsiu visą pagal rašytus ir nerašytus įstatymus man priklausančią atsakomybę.

Labai atsiprašau žmonių, kurie mane gerbė ir manim tikėjo. Aš jus nuvyliau“, – feisbuke pasakojo M. Stonkus.

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstove spaudai – Asta Šuminienė.

„Spalio 29 dieną buvo sulaikytas neblaivus automobilį vairavęs vyras, tačiau aš negaliu atskleisti, kas jis konkrečiai buvo“, –  komentavo Asta Šuminienė.

Pasak Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstove spaudai, vyrui nustatytas 1,67 promilių girtumas.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų