Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį šeštadienį, kovo 27 dieną, Kauno „Žalgirio“ areną, TV3 bei TV3Play eterį nuo 19.30 val. sudrebino 10-ieji Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2020. 

Šį šeštadienį, kovo 27 dieną, Kauno „Žalgirio“ areną, TV3 bei TV3Play eterį nuo 19.30 val. sudrebino 10-ieji Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2020. 

REKLAMA

Ir nors ceremonija šiais metais kitokia, vedėjai žadėjo, kad renginys bus ne ką mažiau įspūdingas. Šių metų renginio vedėjais tapo Inga Jankauskaitė ir Vidas Bareikis.

Būtent jie ir atidarė šių metų renginį uždainavę kiek pakeistą „Bohemian Rhapsody“ dainą.

„Metų koncertiniu atlikėju“ tapo Vidas Bareikis. Kiti nominavę – Jazzu, Lilas ir Innomine, OG Version, Solo Ansamblis. 

REKLAMA

Tiesa, dar prieš gaudamas apdovanojimą Vidas sakė, kad vedėjai apdovanojimų niekuomet negauna. Vyras pirmiausia už viską padovanojo Indrei. „Dėkoju savo gyvenimo meilei“, – švelniai sakė Vidas.

Apdovanojimą įteikė Džordana Butkutė. Moteris buvo pasipuošusi itin elegantiškai – baltu kostiumėliu. Džordana neslėpė jaudulio: „Svajoju apie tą dieną, kai baigsis šis gyvenimas kaip kine ir mes, susitikę M.A.M.A vėl galėsime apsikabinti.“

Iškart po to sekė archyvinis Džordanos Butkutės pasirodymas iš anksčiau vykusių M.A.M.A apdovanojimų.

„Metų proveržio“ apdovanojimą ceremonijoje pelnė „The Roop“ . Nominantai – Abudu, FC Baseball, Jessica Shy, OG Version, „The Roop“. Nominaciją skelbę gimtadienį švenčianti šokių studijos „Aura“ vadovė. 

„The Roop“ džiaugėsi, kad tai – pirmasis jų apdovanojimas per 10 metų. Vyrai dėkojo savo antrosioms pusėms, kad buvo su jais ir tada, kai jiems nesisekė. Grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius sakė, kad būdamas ant scenos norėtų tarti žodį visiems tiems, kurie tik pradeda judėti muzikos keliu. „Tai neįrodo, kad jūs neverti. Mes po 10 metų gauname pirmąjį apdovanojimą, nors muziką galėjome mesti 100 kartų“, – sakė jis.

REKLAMA
REKLAMA

Po šio apdovanojimo sekė Virgio Stakėno ir Keanu Blunt pasirodymas.

„Metų progresyviosos popmuzikos atlikėjo“ apdovanojimą  pelnė Free Finga. Nominantai – Angelou, Free Finga, Keanu Blunt, MEANDI, Paula. 

Apdovanojimą teikė žinomas TV3 veidas Justinas Jankevičius. „Labas, Leonai, tėtis nebegrįš“, – juokavo ant scenos užlipęs J. Jankevičius, turėdamas omenyje savo sūnelį Leoną.

Apdovanojimą atsiėmęs Free Finga teigė, kad kai kurie į šią vietą pretendavę atlikėjai apdovanojimo nusipelnė labiau, tačiau dėkojo visiems, kurie prisidėjo prie jo sėkmės.

„Metų hip-hop“ atlikėju tapo OG Version. Nominantai – Ironvytas, Flying Saucer Gang, OG Version, Omerta, Vilniaus Energija.

Apdovanojimą teikė kovotojas Sergejus Maslobojevas, kuris pripažino taip pat esantis hip-hopu gerbėjas – būtent su šia muzika jis teigė ir užaugęs.

Oi, kaip gerai atrodau per teliką... Linkėjimai mamai. Net nežinau, ką pasakyti, daug kam padėkoti, bet ne visiems leistų padėkoti principai. Su kai kuriais tiltus statėme, su kai kuriais tiltus sudeginome, bet… Labai dėkoju Karolinai, savo dukrai Isabellei“, – sakė jis.

REKLAMA
REKLAMA

„Metų roko atlikėjo“ apdovanojimą pelnė ba. Nominantai – Abudu, Aklì, ba., jautì, shishi. Apdovanojimą skelbė Andrius Mamontovas. Jis neslėpė, kad grupės lyderį netgi planavo įsivaikinti. Tiesa, ant scenos užlipo visi rokeriai. ba. lyderis dėkojo, tačiau sakė, kad tikrą padėkos kalbą sakyti tingi.

„Metų alternatyviosios muzikos atlikėju“ paskelbtas Solo Ansamblis. Į šią vietą taip pat nominuoti buvo EGOMAŠINA, Graži ir ta galinga, Kamanių šilelis, shishi. Apdovanojimą skelbė žavioji Lolita Zero, į kurią įsikūnijęs Gytis Ivanauskas. 

„Kaip pamatėme Lolitą Zero, kažką pradėjome įtarti, nes 2016 metais mes irgi laimėjome šį apdovanojimą iš to paties personažo“, – sakė grupės lyderis pridėdamas, kad grupės narys Sergejus taip pat šiandien pelnė ir „Auksinį scenos kryžių“.

Taip pat „Solo Ansamblis“ atsirėmė į šių dienų aktualijas ir sakė, kad jiems svarbus kiekvienas klausytojas, nepaisant jo lytinės operacijos. 

REKLAMA
REKLAMA

Iškart po to sekė Justės Starinskaitės ir „Saulės Kliošo“ pasirodymas iš Kaune esančio „Moxy“ viešbučio. Grupė atliko savo garsiausią šių metų kūrinį „Paskambink man“.

„Metų elektroninės muzikos atlikėjo“ apdovanojimas įteiktas Jovani. Nominantai – Beissoul & Einius, Happyendless, Jovani, Solo Ansamblis, Ten Walls.

Apdovanojimą teikė Jonas Nainys-Jovani. „Nesumeluosiu, esu įsivaizdavęs, kad šį apdovanojimą gauni ir aš“, – sakė jis. 

„Simute, trauk šampę, vyras grįžta namo“, – sakė jis turėdamas omenyje savo mylimąją Simoną Nainę.

„Metų vaizdo klipu“ tapo Solo Ansamblis ir jų klipas „Dansingas“, surinkęs daugybę peržiūrų. Tai – jau antrasis jų apdovanojimas šiais metais. Į šį apdovanojimą taip pat pretendavo Free Finga „Manęs daugiau“, Jurga „Try me“, Keanu Blunt „Išvažiuoju“, „The Roop“ „On fire“.

Apdovanojimą skelbė TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė. Ji sakė, kad tarp televizijos ir vaizdo klipų iš tiesų yra labai daug bendro – visiems reikia meilės. 

REKLAMA
REKLAMA

Iškart po to buvo teikiamas LATGA autorių apdovanojimas. Jį šiais metais gavo Vytautas Bikus.

„Metų pop muzikos atlikėju“ šiais metais tapo „The Roop“. Tai – antrasis jų apdovanojimas šioje ceremonijoje. Pretendentai –  Jazzu, Justinas Jarutis, „The Roop“, Vidas Bareikis, Sisters On Wire. Apdovanojimą skelbė legendinė grupė „69 danguje“ – Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Goda Alijeva ir Karina Krysko, kurios prisiminė, kad anksčiau šį apdovanojimą atsiimdavo jos.

Atsiimdami šį apdovanojimą „The Roop“ padėkojo vienam žmogui, kurį anksčiau buvo pamiršę – savo stilistę, šiuo metų Paryžiuje gyvenanti Glorija Gžimailaitė.

„Metų tradicinės muzikos“ apdovanojimas atiteko Ingai Jankauskaitei. Nominuoti buvo Inga Jankauskaitė, Virgis Stakėnas, MAN-GO, Sauliūs Prūsaitis, Studija. Apdovanojimą teikė režisierius Emilis Vėlyvis. 

„Visi perduoda linkėjimus, tai pats renginys įpareigoja perduoti linkėjimus mamai. Mama, čia aš – pagaliau apsikirpau“, – juokavo E. Vėlyvis.

REKLAMA
REKLAMA

„Labai gera, kad dabar nereikės vaidinti ir apsimesti, kad tokie apdovanojimai nepadeda sukurti dainų. Jie gal ir nepadeda, bet ūpo tam tikrai suteikia. Ačiū mylimajam, kad galiu daryti, ką noriu, ačiū vaikams – Kostai, sėkmės egzaminuose“, – sakė Inga.

„Metų dainos“ apdovanojimas paskirtas „The Roop“ „On fire“. Kiti nominantai – Saulės Kliošas „Paskambink man“, Sisters on wire „Mėlyna mėlyna“, Monika Liu „Vaikinai trumpais šortais“, Vidas Bareikis „Aš nepamesiu savo dainos“.

Šį apdovanojimą įteikė dizaineris Juozas Statkevičius. „Turiu, ką pasakyti. Pirmiausia norėčiau pareikšti užuojautą tiems, kurie nukentėjo nuo koronos ir prarado savo artimus. O šiaip, kas sukuria tautos prestižą? Menas, muzika, teatras… Manau, kad šalies prestižas priklauso nuo to, o ne nuo prekybos centrų atidarymo. Noriu padėkoti Martynui Tylai už šiuos apdovanojimus ir TV3 už patriotiškumą“, – sakė jis.

Tai – jau trečiasis „The Roop“ apdovanojimas. „Lietuvos vardas gerajame kontekste buvo labai dažnai minimas su šita daina. Mes Lietuvos vardą nešame su gera žinia“, – sakė V. Valiukevičius.

REKLAMA
REKLAMA

„Metų albumu“ tapo Solo Ansamblis „Olos“. Nominantai – Solo Ansamblis „Olos“, Abudu „Gaisras“, Beissoul & Einius „Questions In The Dark“, Happyendless „Utopia“, Inga Jankauskaitė „Tau ir man“. Tai – taip pat trečiasis šios grupės apdovanojimas.

„Pirksim sekciją, nes nebetilps visi apdovanojimai. Šiaip mes esame keturiese, bet mūsų bičiulis yra pakirstas ligos“, – sakė grupės nariai.

Taip pat jie pasakė kalbą apie žmonių įvairovę ir neapykantą. Anot grupės, nereikėtų būti netolerantiškiems tiems, kurie yra kitokie negu mes.

Apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus muzikai gavo Kazimieras Šiaulys.

Iškart po to sekė Justino Jaručio pasirodymas.

„Metų atlikėju“ paskelbtas Vdas Bareikis. Į šią vietą taip pat nominuoti Inga Jankauskaitė, Monika Liu, Jurga,  OG Version.

Apdovanojimą atlikėjui įteikė Ričardas Nekrošius ir Vaida Žūsinaitė-Nekrošienė. „Menas ne tik garsina Lietuvą, bet ir veža mus į priekį, padeda tokiomis sunkiomis situacijomis, kaip dabar“, – sakė Vaida. 

REKLAMA
REKLAMA

Tai – jau antrasis Vido apdovanojimas šį vakarą. „Už pirmą apdovanojimą dėkojau šeimai, o už šią nominaciją noriu padėkoti Jurgai, savo nuostabaus sūnaus Ado mamai“, – sakė atlikėjas apie savo buvusią žmoną, kuri taip pat pretendavo laimėti šį apdovanojimą.

Vėliau sekė legendiniai Egidijaus Dragūno-SEL pasisakymai per M.A.M.A ir jo bei Donato Montvydo bendra daina.

„Metu grupe“ tapo „The Roop“. Į šį apdovanojimą taip pat pretendavo ba., Beissoul & Einius, Happyendless, „The Roop“,  Solo Ansamblis. Šį apdovanojimą skelbė Steponas Januška. 

Tai – ketvirtasis grupės apdovanojimas. Grupė šiais metais M.A.M.A susišlavė daugiausiai apdovanojimų.

2020-ųjų M.A.M.A apdovanojimų ceremonija vyksta be įprastos daugiatūkstantinės auditorijos: salėje pasirodys tik nominantai, o jų muzikos gerbėjai statulėlių teikimo epizodus galės matyti tiesioginiame TV3 eteryje.

Šių metų M.A.M.A vyksta laikantis visų taisyklių. „Laikomės saugumo reikalavimų, ir visus į areną atvykstančius atlikėjus, nominantus, teikėjus bei dirbančius komandos narius testuosime. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su „UnaVita klinika“ – jų dėka galime jaustis saugiai”, – dar prieš renginį sakė šventės organizatoriai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų