„Šį šeštadienį mėginsiu įtikti visų žiūrovų skoniams. Pastebėjau, kad yra keletas dalykų, kuriuos visada rasi restoranų meniu ir kurie visuomet išlieka populiarūs. Žinoma, skirtingomis dienomis norisi ragauti skirtingo valgio, bet tie patiekalai, kuriuos gaminsiu šeštadienį, lengvai gali būti vadinami ‚top hitais' ir šlageriais“, – pasakoja TV3 laidos „Beatos virtuvė“ šeimininkė Beata Nicholson.

„Vienas meniu pasiūlymas bus ne toks oficialus ir alsuos Viduržemio jūra. Taigi pradėsime nuo daržovių suktinukų, o vėliau imsimės visų šeimų maitintojos – lazanijos. Aš lazaniją ruošiu jau ne vienus metus ir esu išbandžius įvairiausių receptų variantų. Šis bus paprastas, klasikinis. Nors turbūt Lietuvoje visi jau moka lazaniją ruošti ir ja vieni kitus vaišina“, – šypsosi Beata.

Kitas laidos meniu variantas primins centrinę ir šiaurės Europą, todėl Beata ruoš prancūzišką bulvių apkepą „Dauphinoise“. „Jis tiesiog nepakartojamas, jam atsispirti negali niekas. Ypač kai šalia – vištienos suktinukas su šonine“, – sako B. Nicholson.

„Beatos virtuvės“ desertas – du laidos vedėjos favoritai. Vienas – itin greitai paruošiamas – ledai su griliažu ir šiltu medaus padažu. Kitas, kaip sako pati Beata, „šokoladainis – nei tortas, nei sausainis, nei saldainis“. Pasak laidos vedėjos, šio deserto saldumas, minkštumas ir šokolado kiekis jame nuginkluoja visus.

Beata kvies ir prisijungti prie akcijos, kurią vykdo kartu su „Maisto banku“ – „Kviečiu į svečius“. Akcijos tikslas – pažymint pasaulinę maisto dieną, kuria siekiama atkreipti dėmesį į maisto stoką pasaulyje ir į subalansuotą bei taupų maitinimąsi. Beata ragins kviesti savo bičiulius ir draugus, artimuosius, bendradarbius į vaišes savo namuose ar darbovietėje, o kartu svečių paprašyti už dosnų vaišių stalą paaukoti lėšų „Maisto bankui“. Visa tai – jau šio šeštadienio rytą 10.00 val. laidoje „Beatos virtuvė“ per TV3


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų