• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Didžioji TV3 realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ intriga paaiškėjo – visi projekto ūkininkai pagaliau pasirinko antrąsias savo puses, su kuriomis kitą savaitę sieks nugalėtojų titulo. 

Didžioji TV3 realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ intriga paaiškėjo – visi projekto ūkininkai pagaliau pasirinko antrąsias savo puses, su kuriomis kitą savaitę sieks nugalėtojų titulo. 

REKLAMA

Vyresnioji ūkininkė Zita, artimiau pabendravusi su Tadu ir Viliumi, lemiamą minutę vis dėlto pasirinko pastarąjį. 

„Manau, kad šiuo momentu mano pozityvių emocijų ir simpatijų gausa yra daugiau skirta Viliui. Man labai patinka su juo bendrauti, jis yra labai intelektualus, o taip pat – tikras džentelmenas. Manau, kad mes puikiai pratęsime mūsų draugystę“, – savo sprendimą aiškino Zita.

Išgirdęs savo vardą, džiaugsmo neslėpė ir Vilius.

„Kai tokia moteris kaip Zita tau sako „taip“, tai yra neeilinė minutė“, – pripažino jis, nors ir neslėpė, kad iki paskutinės sekundės nežinojo, kurio vardą ji ištars.

REKLAMA
REKLAMA

Ūkininkas Mantas sprendimą priėmė labai sunkiai – vyras neslėpė, kad romantinius santykius nesunkiai įsivaizduotų tiek su Indre, tiek ir su Anželika.

REKLAMA

Vis dėlto lemiamą akimirką jis vis dėlto pasirinko antrąją kandidatę į savo širdį.

„Tiek su viena, tiek su kita patyrėme tikrai daug įdomių dalykų, kurie ir man pačiam padėjo lengviau susidėlioti, link kurios esu vedinas. Bet vienos dalyvės spontaniškai priimtas sprendimas nuvertė visas kortas. Anželika, bandykime toliau keliauti su tavimi. Atraskime tuo neatrastus meilės klodus“, – sakė Mantas bei pridėjo, kad labiausiai apie šią dalyvę jį sužavėjo jos siūlymas pašokti lietuje.

REKLAMA
REKLAMA

Neišgirdusi savo vardo, Indrė pripažino turėjusi nuojautą, kad ūkininkas pasirinks ne ją.

„Žinoma, aš šiek tiek nustebau, bet manau, kad mano konkurentė yra tinkamesnis žmogus toliau eiti su juo. Manau, kad mums įtaką padarė ir amžiaus skirtumas – aš jau esu šiek tiek visko užgyvenusi. Galbūt ir man pačiai reikėtų labiau subrendusio žmogaus, kuris žino, ko nori iš savo gyvenimo“, – sakė Indrė. 

Nelengva apsispręsti buvo ir jaunesnei ūkininkei Zitai. Vis dėlto galiausiai ji pasirinko Aleną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Visus taškus ant „i“ sudėjo Aleno pasitikėjimas savimi. Darjušas yra labai atsitraukiantis – jis neįsivelia į situacijas ir labiau laikosi šone. Anksčiau Ernestą buvau pasirinkusi išmesti dėl to, jog mačiau, kad jis labai užgožia Darjušą. Galvojau, kad būtų smagu, jei jis labiau atsiskleistų. Tačiau, kai jam buvo sukurta terpė atsiskleisti, jis mano atžvilgiu to nepadarė“, – aiškino Zita. 

Tuo tarpu Darjušas pripažino, jog visą projektą gyveno su mintimi, kad Zita jį netrukus iš projekto išmes: „Džiaugiuosi už Aleną, nes jis ją prajuokindavo. Linkiu jiems visko, ko geriausio. Jis jai duos tai, ko neturiu aš. Tai – juokas, pastovus bendravimas ir šypsenos.“

REKLAMA

O savo antrąją pusę jau išsirinkęs ūkininkas Algirdas, Vaidą pakvietė susitikti su artimu savo draugu.

Tiesa, jos pačios giminės susitikime taip ir nepasirodė… 

Vaida neslėpė – jos mama griežtai atsisakė važiuoti į šį susitikimą.

„Pamačiusi šio projekto dalį, mano mama paklausė, kur aš kišu galvą? Ji sakė: „Juk matei, kad jis turėjo tris moteris. Negi tu būsi ketvirta?“ – mamos nepasitenkinimo priežastį aiškino ji, tačiau Algirdas buvo užtikrintas, kad vos jiems susipažinus, jos nuomonė pasikeistų.

REKLAMA

O vėliau ši naujai iškepta pora netgi prabilo apie vaikus…

„Taip, tokių pamąstymų yra. Mano gyvenime taip nutiko, kad aš savo vaikų neauginau ir neauklėjau, todėl gali būti taip, kad jų atsiras“, – sakė Algirdas. 

„Ūkininkai ieško meilės“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 19.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų