Atskleisti du pirmieji muzikinio projekto „Auksinis balsas“ dalyviai

Didžiausias Lietuvoje tikro garso koncertas „Auksinis balsas“ jau netrukus vėl puoš LRT televizijos eterį. .Dešimt žinomiausių Lietuvos atlikėjų kiekvieną savaitę laikys muzikinius egzaminus, o juos vertins ne tik kompetentinga komisija, bet ir gyvą muziką gerbiantys televizijos žiūrovai.

Projekto kūrėjai atskleidžia pirmuosius du „Auksinio balso“ dalyvius, nepabūgusius kaskart jėgas išmėginti atliekant skirtingų žanrų kūrinius ir pritariant gyvam orkestrui. Tai Erica Jennings ir Jeronimas Milius. Abu – aktyviai koncertuojantys patyrę atlikėjai, kuriems yra tekę ginti Lietuvos garbę „Eurovizijoje“.

 Erica Jennings „Eurovizijoje“ atstovavo Lietuvai 2001-aisiais Kopenhagoje su grupe „Skamp“. Jeronimas Milius Lietuvos trispalvę 2008-aisiais vežė į Belgradą.

„Tai projektas, kuriame svarbiausia – kokybė. Man ji irgi labai svarbi, todėl nekantrauju prisijungti prie „Auksinio balso“ komandos. Bus proga pasimokyti naujų kūrinių ir galimybė dainuoti su gyvu orkestru. Tikiuosi, kad ši galimybė dar bus ir smagi“, – sako Jeronimas Milius.


Rašyti komentarą...
t
tūpui
2013-07-31 08:15:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
palengvejo?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų