Atskleistas princo Philipo laidotuvių svečių sąrašas

Balandžio 17 d. artimiausi karališkosios šeimos nariai rinksis Windsoro pilyje, kad į paskutinę kelionę išlydėti princą Philipą. Laikantis karantino taisyklių, laidotuvėse gali dalyvauti daugiausiai 30 žmonių.

Ketvirtadienio vakarą paaiškėjo ir tikslus svečių sąrašas. Kaip praneša „Independent“, laidotuvėse pasirodys karalienė Elizabeth II, jųdviejų sūnus, Velso princas Charlesas su žmona Camilla, dukra princesė Anne su vyru Timothy Laurence'u, sūnus, Jorko kunigaikštis Andrew, jauniausia Philipo ir karalienės atžala princas Edwardas su žmona Sophie.

Laidotuvėse pasirodys šie Philipo anūkai: princesės Anne vyriausiasis sūnus Peteris Philipsas, princesės dukra Zara Tindall su sutuoktiniu Mike'u Tindallu, princo Charleso vaikai – princas Williamas ir jo žmona Catherine Middleton, princas Harry, princo Andrew dukros – princesė Beatrice su vyru Edoardo Mapelli Mozzi ir princesė Eugenie su širdies draugu Jacku Brooksbanku –, princo Edwardo vienintelė duktė Louise Windsor, jos brolis Jamesas Mountbattenas-Windsoras.

Taip pat čia apsilankys karalienės pusseserė princesė Alexandra, pusbrolis Glosterio kunigaikštis, pusbrolis princas Edwardas, karalienės sūnėnas Davidas Linley, Elizabeth II dukterėčia Sarah Chotto su vyru Davidu, Philipo proanūkis, paveldimas Badeno kunigaikštis Bernhardas, princas Donatus, princas Philippas, Birmos grafienė Penelope Meredith Mary Knatchbull.


Rašyti komentarą...
G
Genius
2021-04-16 12:01:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apykvailė Genutė, neskaito likraščių, nežino, kad dalyvauti gali tik 30 asmenų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų