Atskleidė Spears nesutarimų su tėvu priežastį: viskas prasidėjo dar prieš 13 metų

Britney Spears turi naują gerbėjų armiją, tačiau dėmesio sulaukė jos mūšiai su tėčiu, o ne muzika.

22

Megažvaigždė būdama vos 16 metų turėjo pasaulį po kojomis ir mėgavosi sėkme, kai viena po kitos, jos išleistos dainos, užkariavo radijo topus ir klausytojų širdis.

Tačiau, sėkmei senkant, viskas tapo toksiška ir jau 13 metų trunka kivirčas su jos tėvu Jamie dėl jos finansų.

Dabar, kai buvo sukurtas naujas dokumentinis filmas, kuriame paaiškėjo, kas valdo 46 milijonų svarų Spears imperiją, Britney vėl atsidūrė dėmesio centre, rašoma mirror.co.uk.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Britney Spears

Filme apie Britney Spears atskleidžiama dainininkės ilgai trunkanti kova, siekiant pačiai valdyti savo turtą.

Britney tėvas kontroliuoja 39 metų Britney finansus nuo 2008 m., po to, kai atlikėja tapo daugybės skandalų dėmesio centru.

Dokumentinis filmas paskatino užjausti Britney ir paskatino didžiulį palaikančių gerbėjų #FreeBritney judėjimą, į kurį vis dažniau įsitraukia ir kitos įžymybės – tarp jų aktorės Bette Midler ir Sarah Jessica Parker.

Dainininkė Courtney Love taip pat paskelbė palaikymą Britney „Twitter“: „Mes atsiprašome, Britney“. Dainininkė Miley Cyrus sušuko „Mes mylime Britney!“ per savo pasirodymą prieš „Super Bowl“ praėjusį sekmadienį.

Britney laikina globa buvo paskirta Jamie 2008 m. metais. Tai teismo paskirta globos forma, paprastai naudojama pagyvenusiems ir neįgaliems žmonėms arba tiems, kurie negali priimti sprendimų patys.

Pernai lapkritį Britney nesėkmingai bandė panaikinti Jamie globą, tačiau to padaryti nepavyko.

Tuo metu Britney advokatas sakė, kad ji bijo savo tėvo ir nenori koncertuoti, kol ją valdo tėvas.

#FreeBritney judėjimo šalininkai Babsas Gray ir Tessas Barkeris, pasirodę dokumentiniame filme, pradėjo transliaciją tyrinėdami žvaigždės karjerą ir jos tebesitęsiančią teisinę kovą už laisvę. Jie taip pat aiškina Britney „Instagram“ įrašuose „esančias paslėptas prasmes“.

REKLAMA

Dokumentiniame filme apžvelgiamos ir Britney psichinės sveikatos problemos – daugelis jų garsiai apkalbėtos ir žiniasklaidoje.

Kai 2007 m. moteris išsiskyrė su Kevinu Federline'u ir neteko abiejų vaikų globos, Britney buvo pastebėta besielgianti nenuspėjamai.

Ji viešai nusiskuto galvą ir skėčiu trenkė į fotografo automobilį.

Prieš gaudama psichologinę pagalbą, ji buvo reabilitacijos centre. Tai įvyko po nesutarimo su policija, kai ji atsisakė perduoti sūnus Seaną ir Jaydeną (dabar 15 ir 14 metų) buvusiam vyrui.


Rašyti komentarą...
V
Vaida
2021-02-14 17:30:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gyvenimas yra sudėtingas.
Atsakyti
0

B
Barbosas
2021-02-15 12:24:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur cia paleisi, zasi dedancia auksinius kiausinius...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų