Atlikėjas Mamontovas bei menininkė Vaitkutė pakvietė į išskirtinę parodą: stresą simbolizuojantys daiktai atgimė naujai

Šį trečiadienį atlikėjas Andrius Mamontovas bei menininkė Jolita Vaitkutė pakvietė į išskirtinę parodą. Prie jos prisidėjo ir kiti žinomi šalies veidai.

30

Nacionalinėje dailės galerijoje bus galima išvysti 53 kv. metrų plotą užimančią 18 metrų ilgio meninę instaliacija „Skambina“.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atlikėjas Mamontovas bei menininkė Vaitkutė pakvietė į išskirtinę parodą: stresą simbolizuojantys daiktai atgimė naujai

Jos autorių Jolitos Vaitkutės ir Andriaus Mamontovo rankose stresą simbolizuojantys daiktai atgimė naujai ir tapo harmoningo japoniško sodo dalimi. Instaliacija – draudimo bendrovės BTA projekto „Be streso“ dalis.  J. Vaitkutė ir A. Mamontovas instaliacijoje „Skambina“ senus telefonus pavertė muzikos instrumentais ir juos įkurdino japoniškame sode. Daugelį įprastai erzinantys telefonų skambučiai čia skleis harmoningą ir raminantį skambesį. Kūrinio autoriai sako, kad instaliacija buvo sugalvota beieškant santykio tarp ramybės ir streso – kaip tas pats daiktas gali kelti du kontrastingus jausmus. 

Šalia instaliacijos taip pat bus pristatyta ir daiktų, keliančių stresą, ekspozicija – jai panaudota per 20 objektų. Nemalonius jausmus primenančius daiktus paaukojo ir šalies įžymybės. Grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius ekspozicijai atidavė Eurovizijos taurę, aktorė Ineta Stasiulytė – vazoną, mat stresą jai kelia gėlių laistymas, o atlikėja Monika Linkytė – matematikos vadovėlį. J. Vaitkutės ir A. Mamontovo BTA kampanijai „Be streso“ sukurta instaliacija Nacionalinėje dailės galerijoje bus eksponuojama nuo spalio 21 d. iki lapkričio 15 d., lankymas – nemokamas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų