Atlikėja Gabija vasarą pasitinka jausmingai: prie naujienos prisidėjo ir „X faktoriaus“ finalistas Titas

Lietuvos muzikos klausytojams jau pažįstama dainininkė Gabija karštąjį metų laiką pasitinka su jausmų kupinu singlu „Laikyk“. Kylančios atlikėjos naujajai dainai sukurtas ir vaizdo klipas.

5

„Laikyk“ – jau trečiasis Gabijos kūrinys. Tačiau, šį kartą daina kitokia, nei įprasta atlikėjai.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gabija

„Ši daina skiriasi nuo praeitų mano kūrinių. Ji – visiškai kitokios nuotaikos ir stilistikos, todėl buvo kiek baisu ją išleisti. Dainos išleidimas visada būna kupinas daug jaudulio ir galvojimo, ar žmonėms patiks. Juk visada baugu žengti į nepažįstamą erdvę, – pasakojo Gabija. – Ji žemiška, pilna romantikos. Kurdama šią dainą galvojau apie du iki ausų įsimylėjusius žmones, kaip gerame romantiniame filme.“

Naująjį singlą ji sukūrė studijoje dirbdama kartu su bičiuliu ir kolega Titu Astaf, Lietuvos muzikos klausytojams puikiai pažįstamu kaip vienu iš „X faktoriaus“ finalistais tapusio Tito ir Beno dueto narių.

„Titas man padėjo su visu dainos skambesiu ir aranžuote, o suvedimu ir masteringu rūpinosi Faustas Venckus. Esu abiems jiems dėkinga už profesionalumą ir puikiai atliktą darbą“, – sakė Gabija.

Vaizdo klipe kartu su gyvai grojančia grupe įsiamžinusi atlikėja filmavimo metu negalėjo atsidžiaugti kūrybinės komandos darbu. Jų palaikymas, supratingumas ir visokeriopa pagalba leido pasiekti norimą rezultatą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų