faustas venckus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „faustas venckus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „faustas venckus“.

EveBei pristatė maišto ir aistros kupiną debiutinį albumą: užtruko penkerius metus

Dienos šviesą išvydo net penkerius metus brandintas atlikėjos ir dainų kūrėjos Evelinos Beivydaitės albumas. Su albumu pasirodė ir absurdo nevengiantis dainos „Išprotėjome“ muzikinis klipas, kuris atskleidžia maištingąją EveBei pusę.
2023-07-23

Atlikėja Gabija vasarą pasitinka jausmingai: prie naujienos prisidėjo ir „X faktoriaus“ finalistas Titas

Lietuvos muzikos klausytojams jau pažįstama dainininkė Gabija karštąjį metų laiką pasitinka su jausmų kupinu singlu „Laikyk“. Kylančios atlikėjos naujajai dainai sukurtas ir vaizdo klipas. „Laikyk“ – jau trečiasis Gabijos kūrinys. Tačiau, šį kartą daina kitokia, nei įprasta atlikėjai. „Ši daina skiriasi nuo praeitų mano kūrinių. Ji – visiškai kitokios nuotaikos ir stilistikos, todėl buvo kiek baisu ją išleisti.
2021-06-01

Publiką nustebinęs Gebrasy – rimtas konkurentas „The Roop“: scenos senbūvis, tarsi atgimęs naujai

Dainininkas bei dainų kūrėjas Audrius Petrauskas save scenoje pristato Gebrasy vardu. Ir nors daugelis jį atrado tik šiemet, 26-erių jaunuolis savo sėkmę konkurse bando jau 4-ąjį kartą. Šiemet jis su savo atliekama daina „Where‘d You Wanna Go?“ siekia pakerėti žiūrovus bei komisiją paprastumu ir leis klausytojams pasinerti į prisiminimus.
2021-02-03

Įvertinkite: Alen Chicco sukūrė dainą apie... „Humaną“!

„Šioje dainoje atsiskleidžia veidas visiškai nepriklausomo žmogaus, kuris pabėga nuo senų įsitikinimų, kad patiks kitiems tik tada, jeigu kurs melagingą įvaizdį, laikysis visuomenės rėmų, etikečių. Tai viešas prisipažinimas. Buvo, kaip buvo. Ačiū už viską, bet atgal nebegrįžkime“, – naujausią savo kūrinį pristato dainininkas Alen Chicco. Dainos pavadinimas – gerai Lietuvoje žinomos dėvėtų drabužių parduotuvės vardas, rašoma pranešime spaudai.
2019-11-25

Lietuvoje gyvenantis olandas tiki grupės sėkme: „Mūsų muzikoje kiekvienas atras save“

Prieš beveik trejus metus susibūręs olando Dennis Steenbergen ir lietuvio Fausto Venckaus muzikinis projektas virto sėkmingu duetu „Model Citizens“. Ilgus metus muzikuojantys „Model Citizens“ dueto nariai kaskart savo gerbėjams pristato po naują dainą, pasakojančią vis kitokius išgyvenimus. Įkvėpimo ieško išgyvenimuose Viena tokių – naujausioji dueto daina „Hang on“. „Visos dainos gimsta iš kokių nors asmeninių išgyvenimų.
2018-08-29

Kakės Makės ir teatro gerbėjai turėtų suklusti – pristatytas naujas spektaklis

Fenomenas – taip reikėtų apibūdinti visa tai, kuo tapo vaikų mylimas Kakės Makės personažas, kurį žino bene visi Lietuvos vaikai, tačiau gyvai dar ne visi neturėjo progos pamatyti. Leidykla „Alma littera“ kartu su režisiere Virginija Kuklyte pristato naujieną – gastroliuojančio teatro spektaklį „Kakė Makė ir atversta knyga“, kuris turo metu aplenks didžiuosius šalies miestus ir pradžiugins ilgai Kakės Makės laukusius gerbėjus mažesniuose miesteliuose.
2018-04-24

Grupė „Model Citizens“ pristato debiutinį mini albumą „Beta“ ir pirmąjį vaizdo klipą

Jau žiemą, pirmąjį singlą „Nothing Left for Me“ išleidusi grupė „Model Citizens“ buvo laikoma aukštesniu laipteliu Lietuvos muzikos pasaulyje. Šią vasarą vaikinai palydi puikiomis naujienomis – pristato itin stiprų debiutinį mini albumą „Beta“, vieno iš labiausiai įsimenančio albumo kūrinio „Vacation“ vaizdo klipą ir užtikrintai sako, jog tai – tik pradžia. „Model Citizens“ nariai – tikrai nebe naujokai muzikos pasaulyje.
2017-08-24

Išskirtine data „G&G Sindikatas“ pristato naują kūrinį

Ekskliuzyvines datas, simbolius bei progas renkasi ne tik pranašai, bet ir Lietuvos hip-hopo muzikos atstovai. Bemaž du dešimtmečius gyvuojanti ,,G&G Sindikato” grupė šiandien pristato naują kūrinį ,,365 O.D.M.”, kurį gyvai pristatys jau kovo 4-ios dienos koncerte menų fabrike ,,Loftas”. Tiesiai į keliamųjų metų epicentrą pataikę Sindikato smogikai pristato naują energija trykštantį kūrinį.
2016-02-29
Į viršų