Asmeninį gyvenimą slepiantys Iglesias ir Kournikova parodė ūgtelėjusią dukrą: sutirpdė širdį

Prieš septynis mėnesius atlikėjas Enrique Iglesias ir jo mylimoji tenisininkė Ana Kournikova sulaukė trečiosios atžalos.

Nors pora asmeninio gyvenimo detalėmis dalijasi retai, tačiau socialiniuose tinkluose parodė kaip greitai auga jų dukrelė Mary.

Ana pasidalijo dukrelės nuotrauka, kurioje Mary papuošta įprasta tenisininkės apranga – baltais marškinėliais ir prie jų derančiu sijonu.

Neatsispyręs dukros žavingumui, nuotrauką komentavo ir Enrique Iglesias. „Mano meilė“, – rašė jis.

Primename, kad žinias apie tai, kad A. Kournikova pagimdė, užsienio žiniasklaidai patvirtino Enrique brolis, Julio Iglesias jaunesnysis.

Interviu metu, paklaustas apie gandus, ar tiesa, kad darkart taps dėde, jis atsakė, kad jau juo tapo. Tiesa, daugiau detalių apie tai, ar porai gimė berniukas, ar mergaitė, jis neatskleidė – sakė, kad tai – paslaptis.

„Mano brolis dabar turi 3 vaikus. Jis – be galo laimingas“, – teigė J. Iglesias jaunesysis.

 Kournikova ir Iglesas be šio vaikelio augina dar ir 2 metų dvynukus – Lucy ir Nicholą.

Dailymail.co.uk rašė, kad ispanų internetinis portalas paviešino nuotraukas, kuriose jiedu atostogauja Majamyje ir matosi suapvalėjęs jos pilvukas.

Kiek anksčiau portalui hola.com jis teigė, kad tėvystė jį padarė geresniu žmogumi:  „Tai vienas geriausių jausmų pasaulyje. Aš atsakingesnis. Važiuoju lėčiau. Prieš darydamas dar keletą kartų pagalvoju apie kvailus dalykus. Tikiuosi būti šaunus tėtis.“


Rašyti komentarą...
S
Sauni seima..
2020-09-21 06:01:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grazus vaikuciai ir grazus ir protingi teveliai.Sauni seiminele.Sekmes jums visur...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų