Artimieji šokiruoti: močiutė dėl bikinio ryžosi pašalinti šonkaulius ir pasididino krūtinę

Bee Camron (52) turėjo svajonę po plastinių operacijų atrodyti kaip 30-metė. Dviejų vaikų motina sako, kad iki 35 metų savo kūnui ar veidui nėra dariusi nieko, tačiau būdama jau gana garbingo amžiaus prisiminė savo išvaizdą ir panoro užsidėti seksualų bikinį, rašoma „Daily Mail“.

4

Moteris iš Liverpulio taip pakvaišo dėl grožio ir savo tikslo atrodyti bent 20 metų jauniau, kad ryžosi išleisti tūkstančius svarų pačioms inovatyviausioms operacijoms ir grožio procedūroms: krūtinės operacijai, šlaunų patempimui, akių korekcijai.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Artimieji šokiruoti: močiutė dėl bikinio ryžosi pašalinti šonkaulius ir pasididino krūtinę

Moteris operacijoms jau išleido apie 6 tūkst. svarų, tačiau Bee neketina sustoti.

Operacijos man prideda pasitikėjimo, kai kurie žmonės sako, kad mano krūtys atrodo kaip aštuoniolikmetės, o kai išgirsta, kiek iš tiesų man yra metų, negali patikėti“, – sako plastinių operacijų auka.

„Savo kūną laikau tikru meno kūriniu. Pagerėjo visas mano asmeninis gyvenimas, net seksas. Dabar nesusitikinėju su vyresniais nei 35 metų vyrais. Žinau, kad bus nemaži žmonių, kurie mane kritikuos ir smerks, tačiau tai yra mano kūnas ir juo aš galiu daryti ką tik noriu“, – didžiuodamasi sako moteris.

REKLAMA

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lėlės Keno kopija Mauricio Galdi nori pasišalinti 4 šonkaulius – daktarai prašo liautis

Visai neseniai moteris atšventė savo 52 metų gimtadienį. Be turėjo puikią progą pademonstruoti savo bikinį. Žmonės tik gūžčiojo pečiais ir negalėjo patikėti, kad šiai moteriai yra virš 50 metų.

„Kai man buvo 40 metų, nusprendžiau, kad noriu naujo kūno. Aš taip pat buvau įkvėpta Jessikos Rabbit. Ji, būdama 50 metų, atrodė taip, kaip pati norėjo“, – savo įkvėpimo šaltinį įvardijo moteris.

Tačiau ne viskas klostėsi taip puikiai. Praėjus kuriam laiko pro krūtinės operacijos, vienas implantas plyšo.

„Man turėjo išimti implantus, tačiau aš norėjau didesnių krūtų, taigi vėl nuėjau pas plastikos chirurgą. Aš esu didžiulė sekso, plastinių operacijų ir Jessikos Rabbit gerbėja“, – prisipažįsta moteris.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų