Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
24
Aras Vėberis ir Martyna Kerbedytė (nuotr. Fotodiena.lt)

Aras Vėberis pranešė netikėtą žinią – jis jau kurį laiką vėl gyvena vedybinį gyvenimą. Vyras susituokė su mylimąja Martyna Kerbedyte. 

24

Aras Vėberis pranešė netikėtą žinią – jis jau kurį laiką vėl gyvena vedybinį gyvenimą. Vyras susituokė su mylimąja Martyna Kerbedyte. 

Šią žinią vyras pranešė socialiniuose tinkluose, paviešindamas kadrą iš medaus mėnesio Tailande. 

Primename, kad „Naktinių personų“ lyderis Aras Vėberis savo mylimajai Martynai Kerbedytei pasipiršo 2017-ųjų liepą. Apie tai socialinėje erdvėje paskelbė poros bičiulis, kuris „Facebook“ pasidalijo poros piršlybų akimirkomis.

„Draugai mieli. Nuoširdžiai sveikinu jus!!! Rimtas žingsnis. Myliu apkabinu ir linkiu didžiausios sėkmės!!!“ – rašė jis.

Nuotraukose matyti, kaip muzikantas klūpi ant kelio prieš širdies draugę ir įteikia jai auksinį žiedelį.

Primename, kad šių metų pradžioje A. Vėberis ir M. Kerbedytė susilaukė kūdikio. Vasario 2 dieną porai gimė sūnus.

tv3.lt tądien susisiekus su muzikantu, šis neslėpė džiugios nuotaikos – prisipažino, kad jaučiasi tarsi ant sparnų. Prieš pat vaikelio gimimą A. Veberis dalyvavo M.A.M.A apdovanojimuose.

REKLAMA
REKLAMA

„Į M.A.M.A Martyna, aišku, su manimi jau nevažiavo. O į ligoninę išskubėjome antradienį. Štai, visai netrukus visi kartu važiuosime namo“, – tąkart džiūgavo vyras.

M. Kerbedytei tai pirmoji atžala. Tuo tarpu A. Vėberis jau augina du sūnus: vyresnėlį Pijų iš pirmosios santuokos ir ketveriais metais jaunesnę dukrą Mariją iš antrosios. Muzikantas tikino, kad abu vaikai nekantravo kuo greičiau susipažinti su broliuku.

„Jau seniai sakiau, kad jeigu turėsiu du sūnus, vienas bus Pijus, o kitas – Nojus. Pijus jau didelis vyras, o dabar bus Nojus. Jeigu būtų gimusi mergaitė, vardą išrinkti turėtų Martyna“.

„Naktinių personų“ fanė

Kiek žinoma, A. Vėberis ir M. Kerbedytė kartu jau du metus, tačiau savo santykius abu slėpė po devyniais užraktais.

REKLAMA
REKLAMA

M. Kerbedytė, kuri yra atlikėjo Kastyčio Kerbedžio dukterėčia, anksčiau buvo ištikima „Naktinių personų“ gerbėja, net vadovavo grupės fanų klubui.

2014-ųjų pabaigoje moteris patyrė traumą – iškrito iš septinto aukšto. Moteris nukrito ant automobilio, kuris po nelaimės buvo sumaitotas. M. Kerbedytė tik per plauką liko gyva.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų