Apsižvalgykite vardiniame Donato Montvydo viešbučio kambaryje

Pasaulyje yra bent keliolika viešbučių, kurie įkvėpimo interjerui ir detalėms semiasi iš muzikos. „The Beatles“, Frankas Sinatra ir Elvis Presley‘ galėtų pasigirti savo vardais ant viešbučio kamabrio durų. Nuo šiol Lietuvoje viešintys turistai galės apsistoti ir Donny Montell vardiniame kambaryje.

6

Viešbutis „Comfort Hotel LT“ pirmasis Lietuvoje ir visame pasaulyje pristato lietuvių atlikėjui dedikuotą kambarį. Čia 321 numeriu pažymėtos durys pasitinka stambiu užrašu su atlikėjo Donato Montvydo sceniniu pseudonimu „Donny Montell“. Pravėrus jas į akis pirmiausiai krenta Algio Kriščiūno ant sienos kurtas dainininko piešinys.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donatas Montyvdas tapo pirmuoju Lietuvos atlikėju turinčiu vardinį viešbučio kambarį

Kambario gyventojų rytas prasideda su Donny Montell Eurovizijos dainos „I‘ve been waiting for this night“ žodžiais, kurie išrašyti virš veidrodžio. Neabejotinai didžiausiu ir unikaliausiu kambario akcentu taps juodas Donny Montell raištis su išsiuvinėtais žodžiais „Blinded by Love“. Būtent šį aksesuarą atlikėjas naudojo per savo pirmąjį pasirodymą Eurovizijoje 2012 metais.

REKLAMA

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donatas Montvydas parašė dainą savo atžalai: gražiausios tėčio ir dukros nuotraukos

Kaip pasakoja pats D. Montvydas, muzika jam padeda išlaisvinti savo idėjas įvairiose formose, todėl jis džiaugiasi, kad jo kūryba ir vardinis kambarys padės svečiams iš naujo atrasti komfortą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų