Apsimetėlės: labiausiai sveika gyvensena besigiriančios žvaigždės paslapčia rūko

Bet kurios pritrenkiančiai atrodančios žvaigždės paklausus grožio recepto atsakymo sulauki vieno – daug miego, sporto, jokių svaigalų ir tik subalansuota mityba. Jos visos praktikuoja jogą arba pluša sporto klubuose.

20

Kad ir kokį sveiką gyvenimo būdą demonstruotų socialinėje erdvėje, kad ir koks saldus jų gyvenimas atrodytų „Instagrame“, ne viena „sveikuolė“ neatsisako užtraukti dūmelio.

Visą tiesą atskleisti visuomet pasiruošę paparacai. Šie garsiausias sveiko gyvenimo būdo propaguotojas vis pričiumpa su cigarete dantyse.

Visgi šis įprotis kelia didžiulį pavojų gyvybei. O ir rūkalų apgadintais plaučiais sportuoti kur kas sunkiau, taigi... įdomu kiek trunka šių rūkorių taip dažnai socialinėje erdvėje viešinamos treniruotės?

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sveikuolės-apsimetėlės, paslapčia patraukiančios cigarečių dūmų

Kaip rūkymas kenkia organizmui:

1. Rūkymas kelia pavojų širdies ir kraujagyslių sistemai – padidėja širdies pulsas, pakyla kraujo spaudimas.

2. Rūkymas sukelia oksidacinius procesus: pažeidžia kraujagyslių epitelį, o tai sukelia aterosklerozę, dėl ko vėliau gali ištikti miokardo infarktas, insultas.

REKLAMA

3. Plaučiai: dūmai dirgina plaučių epitelines ląsteles. Prisijungus apsauginėms ląstelėms, išsiskiria proteazės (fermentus, kurie ardo plaučių audinį). Tuomet išsivysto lėtinis bronchitas, dėl kurio daugelis kosti rytais, o kartais ir dažniau.

4. Rūkančių žmonių žaizdos gyja lėčiau.

5. Dėmesio! Net nerūkydama nėščia moteris vaisiaus nuo rūkymo žalos neišsigelbės, jei jos antra pusė šio įpročio nėra atsikračiusi. Antrai pusei rūkant, placentoje matosi tam tikri pokyčiai. O placenta yra organas, per kurį keliauja visos medžiagos vaisiui. Taigi, jis jų gauna mažiau.

6. Rūkantiems rizika sirgti plaučių vėžiu yra 30 kartų didesnė nei nerūkantiems.  


Rašyti komentarą...
M
Menulis
2016-03-20 11:44:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
o vaje ruko, neduok dieve ji vienintele,kur ritasi pasaulis,get a life u ass holes,visai nebeturit ka rasyt,as siandien uzsirisau batraisciu PATS kur mano straipsnis.ziauri naujiena zmogus uzsirisa batraiscius pats be jokios pagalbos placiau skaitykite tv3.lt
Atsakyti
-1

M
Menuliui
2016-03-20 15:03:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kam skaityti, jei paskui sakai, kad portala neturi ko rasyt? neskaityk ir viskas, bene prievarta liepia :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų