Apie užsimezgusį romaną „Kviečiu šokti“ prakalbę D. Baumila ir R. Židonytė sulaukė žiūrovų palaikymo

Šį sekmadienį laida „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dedikuota meilės romanams. Kaip teigė projekto rengėjai, juos įkvėpė užsimezgęs romanas tarp vienos iš porų – dainininko Donato Baumilos ir šokėjos Rasos Židonytės. Įsiliepsnoti poros meilei nesutrukdė ir tai, kad Donatas yra vedęs, o Rasos pirštą puošė sužadėtuvių žiedas. Prieš pat pasirodymą Donatas teigė nežinantys, ar žiūrovai jį palaikys, ar nušvilps, tačiau pora sulaukė daugybės palaikymo skambučių jų pasirodymo metu.

„Taip, pasielgiau egoistiškai, bet visą laiką esu tos nuomonės, kad žmonės gyvenantys dėl kažko: vaikų, pinigų, o ne dėl vienas kito sukelia dar didesnių problemų ir streso šeimoje“, - teigė D. Baumila.

Donatas tikino ne kartą bandęs gelbėti griūvančią šeimą, bet viskas išsisprendė sutikus Rasą. „Aš jaučiuosi kaltas, kad įskaudinau daug žmonių. Pirmiausia noriu atsiprašyti Dainės (D. Baumilos dabartinė žmona, su kuria vyras augina dukrą - red. p.) ir jos tėvų.“

„Mes tiesiog dirbame – šokame“, - teigė Rasa laidos vedėjos R. Mikelkevičiūtės pasiteiravus, kaip ji dabar jaučiasi.

REKLAMA

„Aš šiek tiek pavargau, buvau, tas kuris atsakinėjo“, - tikino D. Baumila.

Pora projekte pristatė lėtą fokstrotą. D. Baumila įsikūnijo į kalinį, o R. Židonytė tapo jo fantazijos vaisiumi. Vos pradėjusi šokti, pora susilaukė milžiniško žiūrovų palaikymo - daugybė žmonių siuntė trumpąsias žinutes, balsuodami už poros pasirodymą.

„Manau, kad šios poros gyvenimas yra jų asmeninis laikas. Mane liūdina, kad poros vis trumpiau šoka. Donatas, kaip vyras, kuris mokėsi šokti, išmoko tai gan neblogai. Problema, kuri buvo pradžioje – kaklo linija yra išlikusi. Septyni balai“, - poros pasirodymą komentavo Edita Daniūtė.

„Sakyčiau labai rizikingas sprendimas. Visos tos detalės gali privesti prie rizikingų išvadų: rusiška muzika, kalėjimas. Žiūrint į Donatą, kuris atitinka tipišką nusikaltėlio įvaizdį, sunku įsivaizduoti, kad jis yra sąžinės kalinys. Šokis labai gražus, skiriu devynis balus“, - teigė etiketo žinovas Giedrius Drukteinis.

“Visada žiūrėdamas į šią porą, galvoju, ko jums trūksta, jūs viską darote tarsi, jums trūksta finalo, viską darote apgraibomis. Aštuoni", - teigė baleto šokėjas Aurelijus Liškauskas.

Donatas - liūtas, Rasa - avinė, dėl to jie taip gražiai susišoko. Ramus gyvenimas netinka Donatui, visą gyvenimą galvosi, kur gauti adrenalino. Nematau jų finale, bet už drąsą, kad nekankinai savo artimųjų ir pasisakei, skiriu dešimt“, - apie porą kalbėjo komisijos kėdėje atsidūrusi būrėja Vaiva Budraitytė.

 

 


Rašyti komentarą...
k
kokio
2012-12-02 23:40:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
dar palaikymo? Tas baumiliukstis - sudo gabalas, paliko zmona ir vaika, del kito tarpukojo. Kur atsakomybes jausmas uz seima, zmona, vaika? Pamate kita ir pasistojo. Jokios sazines, nieko sventa. Taip elgiasi tik nepilnameciai, kurie tik renkasi savo antrasias puses. O zidonyte irgi gera - juk zino kad vedes, turi vaika. Bando ant svetimo b.... i roju nujoti . Baisu ir slykstu.
Atsakyti
-7

n
nu
2012-12-02 21:52:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
pas mus tokie visada sulaukia užtarimo ir dar padaromi žvaigždėmis
Atsakyti
-3

l
liudna
2012-12-02 23:04:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
pagal balsavima galima pastebeti kiek daug yra barakudu ir pasileidusiu vyru,labai liudna ,kad tokios pasmus vertybes :((
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų