• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau šią savaitę baigsis antrasis rinkimų turas – vėlų sekmadienio vakarą sužinosime, kas visus šalies miestus valdys ateinančius metus. Intrigų netrūksta ne tik didžiausiuose Lietuvos miestuose, bet ir rajonuose – į kieno rankas pateks šalies gyventojai? Tą sužinosime jau rytoj, specialioje laidoje „TV3 žinios. Savivaldybių rinkimai“.

Jau šią savaitę baigsis antrasis rinkimų turas – vėlų sekmadienio vakarą sužinosime, kas visus šalies miestus valdys ateinančius metus. Intrigų netrūksta ne tik didžiausiuose Lietuvos miestuose, bet ir rajonuose – į kieno rankas pateks šalies gyventojai? Tą sužinosime jau rytoj, specialioje laidoje „TV3 žinios. Savivaldybių rinkimai“.

REKLAMA

Laidą ves žinomiausi TV3 kanalo informacinių laidų vedėjai:  Edmundas Jakilaitis, Artūras Anužis ir Donata Vaiciekiūtienė. 

Žurnalistė žada, kad vėlyvo sekmadienio transliacija bus ypač intriguojanti. „Artėjant sekmadieniui, visus labai kviečiame susikaupti pareigai, o vėlyvą vakarą praleisti kartu su TV3 televizija. Šįkart rinkimų transliacijos laikas bus vėlyvesnis, todėl susitiksime jau turėdami pirmuosius antrojo turo rinkimų rezultatus. Studijoje kalbinsime apžvalgininkus, politikus, gyvai stebėsime situaciją iš kandidatų štabų, kur laukiant rezultatų, mūsų žurnalistai transliuos karščiausias emocijas. Kviečiame lemtingą sekmadienį leisti kartu – pirmieji sužinokite, ką išrinko tauta“, – sako D. Vaiciekiūtienė. 

Savo ruožtu E. Jakilaitis tikina, kad transliacija ypač tiks taupantiems laiką. „Kai po laidos nueisite miegoti, apie rinkimus jau žinosite viską“, – sako žurnalistas.

REKLAMA
REKLAMA

E. Jakilaitis rinkimus ir jų rezultatus aptars su svarbiausių politinių partijų lyderiais, ekspertais bei  kandidatais į merus. Tarp svečių – Vilniaus mero posto siekiantys Artūras Zuokas ir Valdas Benkunskas, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis, Seimo pirmininkė, Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko pirmasis pavaduotojas Aurelijus Veryga, Socialdemokratų partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė, TS-LKD partijos pirmininko pavaduotojas Paulius Saudargas bei daugelis kitų.

REKLAMA

„Sužinosime, kuri partija iškels pergalės vėliavą, nes socialdemokratai konkuruoja su konservatoriais ne tik dėl tarybų narių mandatų, bet ir dėl merų postų. Pastaroji kova tik prasideda“, – sako E. Jakilaitis.

Tiesa, intrigos nusimato ir daugiau. „Daug dėmesio skirsime ypač įdomiems rajonams, pavyzdžiui, Vilniaus rajone vykstančiai istorinei dvikovai. Tai – pirmasis kartas, kai čia prireikė antrojo rinkimų turo“, – sako E. Jakilaitis bei prideda, kad tokia pat intriguojanti situacija laukia ir Visagine bei Anykščiuose, kur į antrąjį rinkimų turą patekę kandidatai Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) buvo išbraukti, o vėliau ir vėl grąžinti į rinkimus.

REKLAMA
REKLAMA

26 Lietuvos savivaldybėse savivaldybių tarybos ir merai jau išrinkti pirmojo rinkimų turo metu. Likusiose 34 savivaldybėse vyks pakartotinis balsavimas – kas taps nugalėtojais? 

Ypač didelis susidomėjimas mero postu jaučiamas sostinėje. Nors sociologinės apklausos per pirmąjį turą pergalę Vilniaus mieste prognozavo daugkartiniam sostinės merui Artūrui Zuokui, suskaičiuoti balsai parodė kitokį rezultatą – nemažu atotrūkiu pergalę čia užsitikrino Tėvynės sąjungos atstovas Valdas Benkunskas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dabar viskas priklauso nuo tų rinkėjų, kurių kandidatai į antrąjį turą nepateko – ką pasirinks jie?

„Ne ką mažiau įdomu bus stebėti situaciją ir Klaipėdos mieste, kur dvikova buvo ypač arši. Į antrą turą Tėvynės sąjungos ir Seimo narys Audrius Petrošius pateko vos per plauką – šį sekmadienį jo lauks kova su Arvydu Vaitkumi. Kaltinimų vienas kitam negailintys kandidatai žada tikrai įdomų reginį rinkėjams. Beje, Klaipėdoje užfiksuotas vienas didžiausių rinkimų netikėtumų – kelias kadencijas meru buvęs Vytautas Grubliauskas neteko miestiečių pasitikėjimo ir liko toli nuo pirmojo trejeto“, – sako A. Anužis.

REKLAMA

Tiesa, ne visose savivaldybėse viskas taip paprasta. „Stebint, kas vyksta kiekvienoje savivaldybėje, intrigų dar daug – visa tai mes nuodugniai atskleisime specialioje TV3 rinkimų nakties laidoje“, – žada A. Anužis.

Speciali laida „TV3 žinios. Savivaldybių rinkimai“ – jau  šį sekmadienį, iškart po „Tangomanų“, 21.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų