Ant raudonojo kilimo sužibėjo Martirosian: linksmai pozavo su „jaunikiu“

Šio trečiadienio vakarą žinomi Lietuvos veidai paskyrė kinui – apsilankė filmo „Importinis jaunikis“ premjeroje. 

61

Tarp kviestinių svečių buvo galima išvysti daugybę žinomų šalies pramogų pasaulio atstovų.

(61 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ant raudonojo kilimo sužibėjo Martirosian: linksmai pozavo su „jaunikiu“

Premjeroje dalyvavo „Importinis jaunikis“ nusifilmavę aktoriai Vaidotas Martinaitis, Mindaugas Capas, Gabrielė Martirosian, Felipe Gabriel Dos Santos Xavier, Inga Norkutė, Vitalija Mockevičiūtė ir kiti.

Ant raudonojo kilimo linksmai pozavo G.Martirosian su filme įkūnytu „Importiniu jaunikiu“. Jie nuolat šypsojosi bei skleidė gerą nuotaiką.

Šis filmas apie gražuolę Kotryną (Gabrielė Martirosian), kuri grįžta į gimtuosius namus ruoštis vestuvėms ir supažindinti tėvų su savo išrinktuoju prancūzu Fransua (Felipe Gabriel Dos Santos Xavier). Tačiau konservatyvių pažiūrų merginos tėvas, vietinio daržovių verslo savininkas Cibulskis (Mindaugas Capas), išsiuntęs dukrą į mokslus Prancūzijoje tikrai nesitikėjo, kad jos išrinktasis širdies chirurgas – visai ne Europos karališkosios giminės aristokratas, o egzotiškos išvaizdos ir karšto kraujo jaunuolis. Santūriam lietuviui nesuprantamos nei Fransua per kraštus trykštančios emocijos, nei jo būdas, nei šukuosena – žentą jis įsivaizdavo visai ne taip!

Šoko ištiktas tėvas įvairiais būdais stengiasi atkalbėti dukrą nuo lemtingojo „taip“, o vestuvių dienai nenumaldomai artėjant, daugėja ir įvairiausių nesusipratimų bei keistų sutapimų.

Juokingų situacijų kupina režisieriaus Simono Aškelavičiaus komedija apie ne visai tipinę mūsų kraštuose situaciją lietuviškus kino ekranus pasieks 2020 metų žiemą. Juostoje taip pat filmuojasi Vitalija Mockevičiūtė, Inga Norkutė, Vaidotas Martinaitis, Agnė Šataitė, Rafailas Karpis, Sonata Visockaitė, Ainis Storpirštis ir kiti žinomi aktoriai.

Filmo prodiuseriai – Žilvinas Naujokas („Tadas Blinda. Pradžia“, „Tarp pilkų debesų“), Ričardas Marcinkus („Pakeliui“, „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“) ir vienas didžiausių filmų platintojų Baltijos šalyse – UAB „ACME Film“.

Filmo anonsas: 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų