Anglijoje gimė milžiniškas kūdikis: „Jį traukė du žmonės“

Nedideliame Anglijos Cheddingtono miestelyje gyvenanti jauna šeima ilgam įeis į istoriją. Kovo 25 d. čia gimė neįtikėtino dydžio kūdikis, kuris svėrė 5,69 kg, o jo ūgis siekė net 61 cm, rašo news.yahoo.com.

27-erių Amy Smith ir 28-erių sutuoktinis Zacas nei patys negalėjo patikėti, kai suvokė, kokio dydžio jų mažylis. Berniukas, kuriam zuteiktas Zagrys vardas, net netilpo ant naujagimių svarstyklių!

Dėl kūdikio dydžio, moteriai buvo atliktas Cezario pjūvis. Teigiama, kad natūraliai tokio dydžio kūdikio ji nebūtų sugebėjusi pagimdyti pati. Neslepiama, kad Cezario pjūvio operacijos metu prireikė net dviejų medikų, kad jie ištrauktų naujagimį.

„Jis buvo didžiulis, milžiniškas! Jį traukė du žmonės. Aš juk viską girdėjau, kas vyksta aplink. Tik išgirdau moterišką balsą, kuris sako: „man reikia pagalbos, greičiau pagalbos, jis milžiniškas“. Kai per užtvarą pakėlė mūsų mažylį, kad galėtume jį pamatyti, mes abu buvome šoke.

Žinojome, kad jis bus didesnis, nes visi ultragarso tyrimai rodė, jog jis kiek aukštesnis nei įprastas kūdikis. Tuo labiau, tiek aš, tiek Zacas esame aukšti. Bet tikrai nebūtume pagalvoję, kad jis bus toks didžiulis“, – dabar su šypsena kalba mama.

Moteris juokavo, kad jaunagimiui netiko ir nei vienas sūnui nupirktas drabužėlis.

Tai – jau antra poros atžala. Kūdikio mama prisiminė, kad abu nėštumai buvo kardinaliai skirtingi.

„Kai laukiausi pirmagimės, norėjau valgyti visą laiką. Tiesiog negalėjau sustoti. Dabar viskas buvo priešingai, visiškai neturėjau apetito. Po to juokavome, kažin, kokio dydžio jis būtų gimęs, jei būčiau valgiusi gerokai daugiau“, – juokėsi ji.

Dabar, būdamas jau dviejų mėnesių, mažylis sveria 6,7 kg. Vis dėlto, tai nėra kūdikis-rekordininkas. 2013 metais Anglijoje gimė kūdikis, kuris svėrė 7 kg.


Rašyti komentarą...
D
Daiva
2021-05-29 09:44:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jaunagimis
Atsakyti
0

J
Jūratė
2021-05-29 13:40:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano sūnus prieš 24 metus gimė 5kg300gr. Tačiau tada stebuklų niekas to nelaikė
Atsakyti
0

.
...
2021-05-29 19:01:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal Zaebys turėjo vardas būti :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų