Atstovauti Lietuvai į Maskvą išvykęs Sasha Son(g) Eurovizijos organizatorius ir Lietuvoje likusius gerbėjus nustebino pareiškimais, kad renginyje gali ir nedalyvauti.

„Jeigu matysime, kad nebus pajudintas nė pirštas, mes neatmetame galimybės pasakyti „ne“, - sakė dainininko prodiuseris Martynas Tyla. Sasha Son(g) ir jo prodiuseris buvo nepatenkinti apšvietėjų bei technikų darbu.

Rusijoje Martyną Tylą spauda dabar atakuoja klausimais, ar tokie nesutarimai su konkurso organizatoriais nėra paprasčiausias „piaras“.

Eurovizijoje kartu su „LT United“ iki šiol aukščiausiąją - 6-ąją vietą užėmęs Andrius Mamontovas tokius Sashos Son(g) pareiškimus vadina juokingais ir sako, kad toks išsišokimas ne laiku ir ne vietoje.

 „Toks jausmas, kad daromas tarptautinis skandalas, neva rusai bando susidoroti su lietuviais, tačiau tai nėra tiesa“, - sako atlikėjas.

Kitas grupės „LT United“ narys BIX lyderis Samas šią situaciją vertina dviprasmiškai. Jo nuomone, atkreipti dėmesį į save ir provokuoti publiką yra gerai, bet negalima perlenkti lazdos ir atsisakyti dalyvauti. „Kas gali Ispanijoj žinoti apie Sashą Son? Jeigu jis būtų našlaitis be kojos, visi sužinotų ir į „Youtube“ įdėtų. Tada galbūt daina įgautų kitą atspalvį“, - aiškina Samas.

Ką patyrę dainininkai mano apie Sashos Son(g) nesutarimus su Eurovizijos organizatoriais ir ką nutylėjo atlikėjo prodiuseris, - laidoje „Super L.T.“ šį ketvirtadienį prieš pat didįjį pusfinalį.

„LT United“. (Andrius Ufartas/BFL nuotrauka)


Rašyti komentarą...
N
Nesvarbu
2009-05-13 16:39:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
KOKIO B**IO rašot tą supi**ą G raidę po son ??!! užknisa nerealiai !
Atsakyti
0

n
na ką padarysi
2009-05-13 16:44:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Infantilus vaikinas - tas Sasha, prašosi skandalo. Aplamai svečiuose reikėtų kiek kukliau elgtis. Bet matyt dar nepriaugęs jis iki tokių didelių konkursų...
Atsakyti
0

L
Liza
2009-05-13 17:50:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Norėjo žmogus, kad į jį atkreiptų demesy tai ir pavaidino, o tie rusai nei ką jam nori padaryti nei ne.Nesveikas savęs išaukštinimas, bet manau tokia reklama nedaug kam patinka.
Žiurėsim kaip šiam berniokui ryt seksis...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (27)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų