• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijos aktorė Anastasija Zavorotniuk ir toliau kovoja su sunkia liga. Aktorės artimieji yra atsiriboję nuo viešumos ir daug nekalba apie jos būklę ir asmeninį gyvenimą.

Rusijos aktorė Anastasija Zavorotniuk ir toliau kovoja su sunkia liga. Aktorės artimieji yra atsiriboję nuo viešumos ir daug nekalba apie jos būklę ir asmeninį gyvenimą.

REKLAMA

Tačiau visai neseniai jos dukra Anna kreipėsi į socialinio tinklo sekėjus ir atvirai prabilo apie savo širdies reikalus.

Anna Zavorotniuk ne kartą prisipažino, kad jos širdis yra užimta. Mergina saugo savo mylimojo tapatybę, tačiau nusprendė su gerbėjais pasidalinti romantiškomis detalėmis ir atskleidė, kad pora kartu jau septynerius metus.

Švęsdama mylimojo gimtadienį, mergina pasidalijo romantišku įrašu: „Mes kartu jau beveik septynerius metus! Ir džiaugsme, ir liūdesyje. Šiandien aš beveik įtikinau jį nufilmuoti pirmąjį bendrą „TikTok“, bet su juo tai neįmanoma,  ir man tai patinka. Ką aš galiu pasakyti, man viskas jame patinka, esu labai dėkinga likimui, kad šalia manęs yra toks patikimas ramstis. Galbūt kada nors sugebėsiu jį įkalbėti paviešinti nuotrauką „Instagram“, ir pamatysite, kokia mes graži pora.“

Anna pasidalijo nuotrauka, kurioje ji pozuoja su mažu tortu, kurį ji paruošė savo vaikinui. 

Internautai pastebėjo, kokia laiminga Anna atrodo nuotraukoje, ir dar kartą apipylė ją komplimentais. „Atrodo kaip Julia Roberts iš „Pretty Woman “; „Sveikinu mielieji. Mylėkite vienas kitą kuo ilgiau“.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad  neseniai Anna kreipėsi į socialinio tinklo sekėjus ir atvirai prabilo apie savo išgyvenimus ir atskleidė, jog pati 2 metus kovoja su liga.

REKLAMA

Maždaug prieš dvejus metus visuomenė sužinojo apie siaubingą Anastasijos Zavorotniuk diagnozę – smegenų vėžys. Pasirodo, kad sunkiai serga ir jos 25-erių dukra Anna, kuri atvirai prabilo apie save.

„Mano brangieji, jaučiu, kad atėjo laikas jums atvirai ir labai nuoširdžiai papasakoti apie tai, kas su manimi vyksta. Jūs dažniausiai matote mano besišypsantį veidą, o aš jums transliuoju savo džiaugsmą ir gerą nuotaiką. Tiesą sakant, taip nėra. Mano sieloje yra didelė drama, man sunku su ja gyventi. Mano diagnozė: depresija, prislėgta nuotaika, nerimas ir panikos priepuoliai. Šia liga susirgau maždaug prieš dvejus metus, metus save slopinau stipriais vaistais ir tik pabloginau savo kūną. Likusius metus kovojau su liga padedama specialistų“, – prisipažino aktorės dukra.

REKLAMA
REKLAMA

2019-ųjų vasarą žiniasklaidoje pasirodė publikacijos apie tai, kad galimai Anastasija Zavorotniuk turi smegenų auglį (glioblastomą). Oficialaus šios informacijos patvirtinimo nebuvo nei iš aktorės, nei iš jos artimųjų. Nepaisant to, diagnozę gydytojai netiesiogiai patvirtino 2020 m. pokalbyje su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu per susitikimą dėl genetinių technologijų plėtros.

Balandžio 3 dieną Anastasijai Zavorotniuk sukako 50 metų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų