• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Skandalingosios aktorės Amber Heard teisininkų komandos pasamdytas privatus detektyvas, rinkęs kompromituojančią informaciją apie jos buvusį vyrą Johnny Deppą, prisipažįsta, kad jį pribloškė milžiniška parama aktoriui, kai jam buvo pareikšti įtarimai dėl smurto.

Skandalingosios aktorės Amber Heard teisininkų komandos pasamdytas privatus detektyvas, rinkęs kompromituojančią informaciją apie jos buvusį vyrą Johnny Deppą, prisipažįsta, kad jį pribloškė milžiniška parama aktoriui, kai jam buvo pareikšti įtarimai dėl smurto.

REKLAMA

Liepos 5 d. išleistoje savo naujoje knygoje „Johnny Depp's Accidental Fixer“ 74 metų Paulas Barresi prisimena, kaip prieš teismo procesus dėl šmeižto prieš buvusią žmoną apklausė 100 žmonių, ir paaiškėjo, kad dauguma jų vis dar buvo žvaigždės pusėje, skelbia dailymail.co.uk. 

Jie apibūdino Deppą kaip „džentelmeną“ ir kaip žmogų, kuris „nėra piktas“, nepaisant jam mestų nerimą keliančių kaltinimų. 

Pranešama, kad „Karibų piratų“ žvaigždės draugai taip pat sakė Barresi, kad Deppas „gerbė ir dievino moteris“, priešingai nei Heard teigė, kad jis fiziškai ir psichologiškai smurtavo.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau, pasak Barresi, buvusio filmų suaugusiems aktoriaus, tapusio privačiu asmeniu ir Holivudo agentu, kurio klientais anksčiau buvo Arnoldas Schwarzeneggeris, Tomas Cruise'as ir Sylvesteris Stallone, jis ėmėsi „nepaliaujamai ieškoti tiesos“ apie Deppą, net jei išvados nebuvo tokios, kokių norėjo Heard advokatai.

REKLAMA

Pirmą kartą Heard komanda pasamdė Barresi 2019 m. liepą, kad šis surinktų informacijos, kuri galėtų būti naudinga prieš Deppą, prieš abiejų šmeižto bylų nagrinėjimą Jungtinėje Karalystėje ir JAV. 

Deppas galiausiai pralaimėjo 2020 m. Londono Aukščiausiajame teisme išnagrinėtą bylą dėl šmeižto prieš Jungtinės Karalystės laikraštį, kuriame jis buvo pavadintas „žmonos žagintoju“, o teisėjas nusprendė, kad jis sukėlė Heard baimę dėl jos gyvybės.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau JAV, Virdžinijos valstijoje vykusiame antrajame teismo procese dėl šmeižto prieš Heard sprendimas buvo priimtas Deppo naudai - prisiekusieji priteisė jam iš viso 15 mln. dolerių: 10 mln. dolerių kompensaciją ir 5 mln. dolerių baudinių nuostolių.

Barresi nenurodo, su kokia byla dirbo, tik teigia, kad jam buvo duoti nurodymai „įsigilinti į Johnny Deppo gyvenimą ir istoriją bei atskleisti įrodymus apie jo tariamą fizinį smurtą prieš moteris“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jam buvo liepta surasti liudytojų parodymus, vaizdo įrašus, nuotraukas ar bet ką kitą, kas galėtų pagrįsti Heard pretenzijas Depui.

Tačiau pradėjęs kalbėtis su J. Deppo bendradarbiais, J. Barresi pastebėjo, kad vaizdas buvo kur kas palankesnis, nei tikėjosi Heard advokatai.

Bradas Furmanas, 2018 m. kriminalinio trilerio „Melo miestas“ režisierius, buvo vienas iš tų, kurie paneigė kai kuriuos kaltinimus, kurie per daugelį metų buvo mesti Deppui. 

REKLAMA

Holivudo žvaigždei 2017 m. buvo iškelta nesusijusi byla dėl užpuolimo, kurią dėl užpuolimo iškėlė filmo lokacijų vadovas Greggas Brooksas.

Vyras tikino, kad J. Deppas filmavimų metu buvo agresyvus ir smurtavo. 

Brooks'o asmeninis asistentas Miguel Guittierrez jį palaikė ir sakė, kad Depp'as pasiūlė Brooks'ui 100 tūkst.dolerių už smūgį į veidą ir tada du kartus smogė Brooks'ui į apatinę liemens dalį.

Tačiau Furmanas su tuo nesutiko ir sakė Barresi, kad kova nebuvo fizinė, o Deppas „visada buvo malonus".

REKLAMA

Filmavimo aikštelės asistentai taip pat sakė, kad Deppas buvo „mielas“, o prie filmo dirbęs į pensiją išėjęs Los Andželo policijos pareigūnas teigė, kad, jo nuomone, muštynės buvo „nereikšmingos“.

Kai Barresi užsiminė, kad Deppas smurtavo, modelis ir aktorė Carre Otis pasišaipė iš šios minties ir pasakė, kad tai „juokinga“. 

Buvusi vaikų žvaigždė Olivia Barash, dirbusi garsiajame Holivudo naktiniame klube „The Viper Room“, kuriam Deppas priklausė praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje, pritarė šiai nuomonei ir teigė, kad „Johnny visiškai nemoka būti piktas“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų