• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žinomas dailininkas, fotografas ir muzikantas Algis Kriščiūnas socialiniame tinkle Instagram pasidalijo įrašu apie stebinti nesiliaujantį Vilnių, kuriame vis atranda naujų, keistų ir įdomių vietų.

9

Žinomas dailininkas, fotografas ir muzikantas Algis Kriščiūnas socialiniame tinkle Instagram pasidalijo įrašu apie stebinti nesiliaujantį Vilnių, kuriame vis atranda naujų, keistų ir įdomių vietų.

REKLAMA

Menininkas neslėpė susižavėjimo savo miestu, net jei žvelgia į jį lyg per turisto prizmę.

„Esu užsienietis Vilniuje. Vaikštau senamiesčiu ir dairausi užsieniečio akimis. Kai saulė šviečia, čia nepaprastai gražu, nematyta ir gera“, – savo Instagram paskyroje rašė A. Kriščiūnas. Įrašu jis sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

View this post on Instagram

A post shared by Algis Krisciunas (@algis.krisciunas)

REKLAMA
REKLAMA

Pro menininko akis neprasprūdo net mažiausios detalės, traukiančios atvykėlio akį.

„O dar labiau užsienietis pasijaučiu, kai atrandu naujas vietas: įkišu nosį į Stilkių gatvės antikvariatą, ten senutės pardavėjos šnekasi keista kalba, gal jidiš, ir jos pačios antikvarinės: puošnios ir galantiškos, kaip tie seni paveikslai, statulėlės ir blizgantys niekučiai“, – dalijosi mintimis jis.

REKLAMA

Nepaisant to, yra tokių vietų, kuriose jis jaučiasi lyg nesavas, net jei jos – mieste, kuriame užaugo ir gyvena.

„Matau madingus restoranus ir kavines – jie visame pasaulyje panašūs: tviska prabanga, dekoracijomis ir išdidžiais lankytojais. Prastai ten jaučiuosi, tarsi ne savo pasaulyje. Gražu, bet tokios vietos ne man“, – pripažino jis.

Neeilinis restoranas sužavėjo

A. Kriščiūnas su savo sekėjais pasidalijo „ypatinga, nekasdieniška, įdomia ir keista“ vieta, kuri jam paliko neišdildomą įspūdį ne tik dėl savo lokacijos, bet ir dėl darbuotojų.

REKLAMA
REKLAMA

„Bažnyčioje radau restoraną. Gal jūs girdėjote – tai toks socialinis restoranas „Pirmas blynas“, kur padavėjais ir virtuvės pagalbininkais dirba žmonės su specialiaisiais poreikiais. Ir mane čia pasitiko elegantiškas padavėjas, ir kaip tikrą užsienietį pasveikino angliškai, bet aš jam atsakiau lietuviškai. O restorano salėje sėdėjo vien italai, prancūzai ir vokiečiai. Dar pora lenkų ir aš“, – pastebėjo fotografas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Menininkas neslepė, kad būtent tokios vietos ir atmosfera priverčia į savo miestą pažvelgti kitu kampu.

„Ir aš valgiau burokėlių salotas su feta sėdėdamas XVIII amžiaus bažnyčioje, ant stalo degė žvakė, aplink šakutėmis tarškėjo užsieniečiai, bet paprasti, neišsipustę, – tiesiog eiliniai žmonės, tokie pat, kaip aš. Gal todėl tarp jų jaučiausi savas ir visai pamiršau, kad esu Vilniuje, savo mieste, kuriame gimiau ir užaugau, kurį myliu ir kurio šiandien nepažinau, ir mes vėl susipažinome iš naujo“, – rašė A. Kriščiūnas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų