Alen Chicco prakalbo apie „drag“ kultūrą: „Į mūsų renginius netilpdavo žmonės“

Atlikėjas Tomas Alenčikas-Alen Chicco žinomas ne tik kaip muzikos kūrėjas, bet ir kaip vienas iš „drag“ kultūros puoselėtojų. Vaikinas mėgsta save pateikti įvairiomis spalvomis, atlikėjo sceninis įvaizdis – ryškus makiažas, kostiumai, vyras nebijo stebinti, ar net šokiruoti.

5

Nors pasaulį kausto pandemija, o šalyje įvestas karantinas pakeitė ne vieno atlikėjo planus, Alen Chicco nesustojo kurti ir pristato naują kūrinį, kuriame sujungė du pasaulius.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Alen Chicco prakalbo apie „drag“ kultūrą: „Į mūsų renginius netilpdavo žmonės“

Pasak vaikino, karantinas jam tęsiasi jau metus: „Iš tiesų labai daug ką pakoregavo ir sustabdė. Visų pirma tai sustojo visi renginiai – pagrindinė mano veikla ir pajamų šaltinis, tad reikėjo pradėti sukti galvą, kaip užsidirbti pragyvenimui, nes valstybė šiam sektoriui padėti nesuinteresuota ir visi suprantame, kad šiomis dienomis už 200 eurų padoriai gyventi neįmanoma.

Jau nuo praeitos vasaros pradžios planuoju išleisti debiutinį EP, kuriam labai sutrukdė pandemija. Reikėjo kelis kartus nukelti išleidimo datą, nukėliau ketvirtą kartą ir datos neapsibrėžiau, nes vis dar niekas neaišku, dėl ateities ar albumo pristatymo koncertų. Tad šiuo metu niekur neskubu, darau tai, kas įmanoma su visais šiais apribojimais. Toliau dirbu prie EP bei prie keliu atskirų muzikinių projektų su kitais Lietuvos atlikėjais.“

Alen Chicco tikina, kad turi daug planų ateičiai: „Pirmiausia noriu pristatyti savo debiutinio EP dainas, konceptą. Susirasti komandą, kuri norėtų kartu kurti naują muzikinę bei meninę kryptį Lietuvoje ir pasaulyje. Po to pradėti debiutinio pilno albumo darbus. Dabar pristatau antrąją debiutinio EP dainą „Kelias“. Tai viena iš seniausiai sukurtų mano dainų, kuri anksčiau buvo beveik dainuojamosios poezijos žanro daina.

Nusprendus, kad šiame albume jungsiu du savo pasaulius, klasikinį ir lyrinį su future pop ir „drag“, ji tapo alt-pop LGBTQI+ žmogaus vidinio išsilaisvinimo himnu. Ir iš tiesų tai labai asmeniška istorija, įvilkta į modernios ir kiek linksmos muzikos „drabužį“. Kartu su daina pristatau ir vizualinį vaizdo įrašą. Tai nėra muzikinis klipas, tai labiau vaizdai, kurie imituoja melodiją ir istoriją. Toks sumanymas gimė supratus, kad tikram klipui nėra biudžeto, o daina reikalauja kažkokio vaizdo. Šią idėja įgyvendinti padėjo Vokietijoje dirbanti režisierė Milda Malcytė. Pačią vizualizaciją surežisavau ir nufilmavau pats su asistentės Dovilės Andriulionytės pagalba.“

REKLAMA

Atlikėjas neapleidžia ir „drag“ kultūros: „Šiuo metu pagrindinis mano „drag“ projektas „Balaganza“ yra sustojęs, nes tai yra renginys. Kai bus leidžiama vieši renginiai, manau, grįšime ne su vienu „drag“ renginiu, bet kol kas nekuriam jokių projektų, nes neaišku niekas ir nesinori eikvoti savo energijos.

„Drag“ kultūra įgavo labai gerą pagreitį prieš metus ir deja tada reikėjo sustoti, nes prasidėjo pandemija. Buvo planuojamas ir antrasis „drag“ festivalis – atšaukėm ir jį. Tad jei ne metai stabdymų, manau, būtume pasistūmėję į priekį, bet yra kaip yra. Manau, po viso šito grįšime labai stiprūs, pasikeitę ir dar įdomesni. Na, o Lietuvai „drag“ reikia. Pamačiau tai, kai į mūsų renginius netilpdavo žmonės ir susidarydavo eilės prie durų.“


Rašyti komentarą...
Ęėįšųūčą
2021-02-22 23:09:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas tas drag? Taip ir nesupratau. Čia automobilių lenktynės?
Atsakyti
-1

D
Daktaras
2021-02-23 12:28:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius ligonius i Rokiški gyditi priverstiniu gydimu
Atsakyti
-1

K
Klounas
2021-02-23 12:36:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
O sakė, kad pasirodymus cirke su gyvūnais uždraudė. Matyt ne visur...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų