Aktorius Mickevičius atviras: jei ne Orestas Vaigauskas, dabar būčiau be darbo

„Pasikalbėkim#IŠNAMŲ“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina aktorių, laidų vedėją, kvepalų kūrėją Aistį Mickevičių. Šiuo metu TV3 televizija rodo jo ir kolegės Inetos Stasiulytės vedamą populiarią laidą „Iš Namų“. Abu aktoriai įkūnija Orestą ir Džildą Vaigauskus, kurie Lietuvoje jau tapo kultine pora. Kaip gimė šmaikštusis Oresto personažas?

„Orestas ir Džilda atsirado specialiai vienai muzikinei laidai. Mūsų paprašė sukurti ką nors linksmo ir taip po truputį mano su Ineta vaidinami personažai virto tuo, kuo yra šiandien. Aš kartais jau galvoju, kad Orestas baigia užgožti Aistį, bet gal kažkaip pavyks išlaikyti pusiausvyrą,“ – juokiasi aktorius. 

Aistis atvirai sako, kad būtent Oresto dėka per karantino laikotarpį gavo darbą televizijoje, nes kitos veiklos praktiškai sustojo: teko atšaukti visoje Lietuvoje planuotus Vaigauskų legendinius koncertus, nusikėlė renginių ir švenčių vedimai. 

„Iš tikrųjų nelengvas laikas artistams. Laimė, kad dar galiu kurti kvepalus – tai mano mylimas hobis ir papildomas pajamų šaltinis“, – tikina aktorius.

Paskutiniai kvepalai, kuriuos Aistis sukūrė, skirti paryžietėms. Jis taip pat atskleis, kokia būtų pagrindinė nata kvepaluose, jeigu kada nors tektų tokius kurti vilnietei.

Taip pat sužinosite, kaip pandemija pakoregavo Aisčio gimtadienio planus, nes prieš kelias dienas jam sukako 44-eri. „Aš dievinu keliones ir be jų neįsivaizduoju savo gyvenimo, todėl planavau savo gimtadienį švęsti Niujorke. Bet vis tiek iš namų tą dieną išvykau, tiesa, gerokai arčiau,“ – šypsosi vyras.

O kaip į Oresto ir Džildos Vaigauskų santykius reaguoja aktorės I. Stasiulytės mylimasis D. Meškauskas? Ar nekyla pavydo scenų? Ir kaip klostosi paties Aisčio širdies reikalai? Ar realiame gyvenime aktorius vis dar vienišauja?

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi ir ką naujo atranda.


Rašyti komentarą...
J
Jurgita
2020-05-04 19:16:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ši kultinė pora nuostabi. Sugeba pralinksminti ir pradžiuginti. Šaunuoliai.
Atsakyti
-5

A
Ale
2020-05-05 09:41:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai, kiek čia šlykščių glušų be jumoro jausmo susirinko! Tik kaži ko jie tada puola skaityt apie aktorius, kurie jiem taip nepatinka?... Pagarba Inetai ir Aisčiui. Superiniai šiuolaikiniai aktoriai! Jiems nėra neįmanomo vaidmens. Myliu.
Atsakyti
0

R
Re
2020-05-05 20:11:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buvau koncerte tai peze bet ka ir isivauzduoja kad kazka juokina. Mickev tikras p o aplamai viskas nesamone.scenoje aiskina kaip Stasiulyte
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų