Aktorius L. Pobedonoscevas nesutriko pikantiškoje scenoje su L. Kalpokaite

Šį trečiadienio vakarą 20.20 val. startuojančiame naujame LNK humoro seriale „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ nemenkas iššūkis teko aktoriams Leonardui Pobedonoscevui ir Larisai Kalpokaitei. Seriale žentą ir būsimą uošvienę įkūniję aktoriai nusifilmavo itin pikantiškoje scenoje miegamajame.

„Oi, sutrikusį tik vaidinau! Nesu labai kuklus aktorius, – pasakoja apie intymią sceną su Larisa pats Leo. – Su Larisa esame pažįstami daugybę metų, todėl tarp mūsų nebuvo jokių trikdžių. Pati Larisa šiai scenai uždegė žalią šviesą. Sako, jeigu darom, tai darom iš esmės.“

Pasak Leo, scena buvo nufilmuota per kartą, be dublių, be apšildymo. „Mes su Larisa penkiolika metų apšilinėjam“, – juokiasi Leo.

Tai – ne pirma intymi scena aktoriaus karjeroje. Filme „Valentinas vienas“ jis turėjo itin erotišką siužeto liniją su aktore Juste Zinkevičiūte. „Svarbiausia, kad tokiose scenose tektų vaidinti su profesionale aktore. Su gražuole manekene tai daryti būtų kankynė ir konfjūzas“, – atviravo naujo LNK serialo „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ žvaigždė aktorius Leonardas Pobedonoscevas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų