Aktorė I. Stasiulytė: man niekuomet nebuvo įdomūs gražuolių vaidmenys

Vieną populiariausių ir ryškiausių šalies aktorių Inetą Stasiulytę įsivaizduoti draminiame vaidmenyje – labai sunku. Pilnas teatro sales ir televizijos žiūrovus talentinga aktorė savo puikia vaidyba kaskart priverčia juoktis iki ašarų. Šį kartą ji nusifilmavo populiariame komiškame TV3 seriale „Bruto ir Neto 3“, kur atliko tiesmukiškos ir neprognozuojamos moters vaidmenį. I. Stasiulytė tikina, kad išraiškingus ir netipinius personažus kurti jai visada buvo žymiai įdomiau.

26

Šiandien, pirmadienį, televizijos žiūrovai savo numylėtinę aktorę I. Stasiulytę galės išvysti visiškai nauju amplua. Moteris sukūrė vaidmenį humoristiniame seriale „Bruto ir Neto 3“. Čia jai patikėtas itin tiesmukiškos moters – Olgos – vaidmuo.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aktorė I. Stasiulytė: man niekuomet nebuvo įdomūs princesių ir gražuolių vaidmenys


„Ji yra absoliučiai neprognozuojama moteris, nežinia, ko iš jos galima laukti. Ji turi šimtus planų ir, aišku, visi jie susiję su ja ir yra egoistiški. Svarbiausia tai, kokia ji neprognozuojama – tai siaubingiausia ir juokingiausia tuo pačiu metu“, – sakė I. Stasiulytė.

Aktorė tikina – jos niekuomet nedomino tipiniai vaidmenys.

„Man nuo pat mokyklos visų švenčių niekuomet nebuvo įdomūs princesių ir gražuolių vaidmenys. Visada stengdavausi padaryti taip, kad sukelčiau juoką. Man daug smagiau ir įdomiau kurti personažą, kuris yra labai ryškus ir išraiškingas. Tada mano fantazija geriau veikia, negu vaidinant princesę“, – šypsodamasi sakė aktorė.

REKLAMA

Puikiai komedijos žanre besijaučianti aktorė tikina, kad draminį vaidmenį atlikti jai būtų sunkoka. „Jau nieko negaliu padaryti, kad žmonės patikėtų, jog aš normaliai šneku. Salė vis tiek juokiasi, ką aš bedaryčiau. Man turbūt sunkiau būtų vaidinti dramatinį vaidmenį ir reikėtų tai daryti kine, nes teatre tiesiog neįmanoma. Aišku, man viskas yra įdomu“, – kalbėjo I. Stasiulytė.

Seriale „Bruto ir Neto 3“ I. Stasiulytės suvaidintos Olgos ekrane laukia ir vestuvės. „Manau, kad juokingiausi dalykai pavyksta tada, kai personažo tragedija yra labai stipri. Šis personažas yra labai prastoje finansinėje padėtyje ir jai yra labai blogai. Ji tiesiog bando išgyventi, jai pasitaiko toks šansas – ištekėti ir dar užsidirbti.

Nieko juokingo tame nėra, bet kaip ji visa tai daro – čia prasideda juokai. Iš tiesų tai yra labai didelė tragedija, bet kai tą tragediją imu kaip žmogaus pagrindą, tada galiu verkti nuoširdžiomis ašaromis ir visi žiūrovai lūš iš juoko“, – šypsojosi I. Stasiulytė.

„Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukelia į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedamas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįžta į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.

Būdamas šiltuose kraštuose Pranas išmoko maisto gaminimo paslapčių, kurias nusprendžia išbandyti Gaisrių kaime atidaręs restoraną, susilauksiantį neregėto populiarumo. Tačiau pagrindinis Prano tikslas yra pasipriešinti konkurentams – naujai hipsterių porai, kurių vaidmenis atlieka aktoriai Karina Stungytė ir Eimutis Kvoščiauskas.


Rašyti komentarą...
i
inga
2017-09-12 15:47:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
absurdas ne serialas. Kaimo bažnyčioj restoraną atidarė. gydykitės..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų