TV3 televizija ir jos laidų vedėjai bei prodiuseriai, jau kone dešimtmetį organizuojantys tokias socialines ir paramos iniciatyvas kaip „Išsipildymo akcija“, „Lietuvos garbė“ ir „Maltiečių sriuba“, nelieka abejingi ir Lietuvos aktualijoms, svarbiausiems įvykiams.

Praėjusį trečiadienį, sausio 4-ąją, „Akistatos“ laidos reportažo apie mažąją mergaitę žiūrovai galėjo tiesiogiai pareikšti savo laisvą valią atsakymu į klausimą: „Ar galima grąžinti mergaitę L. Stankūnaitei prievarta?“ Beveik 20 tūkst. litų sumą, surinktą laisvai balsuojant telefonu, atskaičius telekomunikacijų bendrovių mokesčius, „Akistata“ panaudos kilniam tikslui – moderniausio vaikų apklausos kambario Lietuvoje įrengimui.

Vieno skambučio kaina buvo 1 litas. Net 18 047 žiūrovų pasisakė už tai, kad prieš mergaitę naudoti prievartos grąžinant ją motinai – negalima, 760 žiūrovų pasisakė priešingai – mažąją mergaitę motinai reikia grąžinti per prievartą.

„Noriu asmeniškai labai padėkoti visiems žmonėms, kurie taip aktyviai balsavo ir išreiškė savo valią bei pilietinę poziciją laidos metu. Pinigai bus panaudoti ypač didelę reikšmę mažamečių bylose turinčiam vaikų apklausos kambariui įrengti. Vaikų apklausos kambarys – tai tiesos kambarys, nes kaip tik jame vaikai nebijodami gali atskleisti visą tiesą apie tai, kokias skriaudas jie patiria“, – patikino laidos vedėjas ir prodiuseris Kristupas Krivickas.

REKLAMA

K. Krivickas įsitikinęs – tokių specialių apklausos kambarių dėka galima sumažinti vaikų patiriamas kančias ir užkirsti kelią vaikų išnaudojimui Lietuvoje. Policijos pareigūnams ne visada yra lengva operatyviai apklausti nuo smurto ar kitokių skriaudų nukentėjusius vaikus, nes juos reikia vežti į didesnius miestus ir laukti ilgose eilėse.


Rašyti komentarą...
A
Alitaus vaiku namu darbot.
2012-04-23 07:55:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mes ZITA KONCYTE ir mano dukros tetis VISVALDAS SIMANSKAS ,norime suzynoti kaip be musu,musu dukra MARIJA KONCYTE ,tesiog dingu is ALITAUS VAIKU NAMU???mes nuvaziaveme i minimus maikus namus,nuvezeme dovanu,bet mums pasake ,kad ja jvaikino kaskoke gydytojai is amerikos.Kaip,tada dirbo SALASAVICIUTE,GALEJO GRECIAUSEI PARDUOTI MUSU DUKRA??Mergaite norejo auginti SIMANSKO seso,ir mano tetis,kadangi turiu viresne dukra, kuri nori matiti savo seseri.Mes SUVALKIJOS PENSIONATO giventojai.PRASOME ATVAZIOTI MES VISKA JUSU LAIDAI PAPASAKOSIME.Ispardave vaikus ,a dabar renka.Koncytes dukra nori suzynoti, kur randasi jos sesuo.Labai jus prasome...Nors bus atskleista teisybe venos mergaites dingimo is LIETUVOS.
Atsakyti
0

S
Suvalkijos pensionatas
2012-04-23 08:05:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
SUVALKIJOS PENSIONATAS RANDASI MARIJAMPOLEE, SUNSKU SENIUNIJA,KAD JUMS BUTU GERIAU RASTI.VARDA MERGAITEI DAVE SUVALKIJOS PENSIONATO DIREKTORE MARIJA SLAVINSKIENE.V.SIMANSKAS IR Z,KONCYTE SUVALKIJOS PENSIONATO GIVENTOJAI.
Atsakyti
0

K
KLONIO GIVENTOJAI
2012-04-23 08:36:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
KRISTUPAI KRIVICKAI LABAI LAUKIAME JUSU LAIDU.LABAI JUMS ACIU,KAD PALAIKOTE TEISYBE IR MAZA GALIAVOS MERGAITE D. KRDYTE.JOKIU BUDU MEGAITE NEGALIMA ATIDUOTI STANKUNAITE ,KADANGI MERGAITE NENORI PAS LAIMA.KAIP GALIMA MERGAITE ATIDUOTI PRES JOS NORA.KODEL VENCKIENE NEATSTOVAUS USO BYLOJE???KLANAS PEDOFILO JAU STATO SAVO ATSTOVA,KURIS NET NESUSIPAZYNES SU BYLA.KODEL VENCKUS NEGALI ATSTOVAUTI MERGAITES ADVOKATU????TAI KODEL STANKUNAITES AVOKATAS NEPAKEISTAS?????IR DAR SAKO, KAD TEISEJAI NEKORUMPOTI..KAIP GALIMA IVIGDYTI KONDRATJEVO SPRENDIMA,JAIGO TOS SPRENDIMUS STANKUNAITES ADVOKATAS PATS LIEPE NEVIGDYTI..TEGUL VIGDO KITUS SPRENDIMUS.VENCKIENE VIGDO TEISMO SPRENDIMUS.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų