Aiškiaregės Gražinos sūnus seka motinos pėdomis: atskleidė paranormalius gebėjimus

Aiškiaregė, mediumė ir grožio chirurgijos mylėtoja Gražina Asipauskaitė ne kartą patikino, kad 4-erių sūnus Gabrielius yra didžiausias jos gyvenimo turtas. Po penkių persileidimų pagaliau išnešiojusi ir pagimdžiusi kūdikį ji tik įsitikino, kad stebuklai gyvenime egzistuoja.

52

„Jis nesivystė, pranašautas persileidimas. Tik stiprus tikėjimas davė vilties ir aš jį išsaugojau. Jis mano stebuklas!“ – apie ypatingą Gabrieliaus gimimo istoriją pasakojo Gražina.

(52 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškiaregės Gražinos sūnus seka motinos pėdomis: atskleidė paranormalius gebėjimus

Pasirodo, medikai jai įtarė gimdos ir kiaušidžių vėžį, todėl nė nedavė vilties pastoti. Jie tikino, kad moteris yra nevaisinga. „Aš žinojau, kad jie klydo“, – džiaugėsi moteris.

G. Asipauskaitė atskleidė, kad mažylis, kaip ir ji pati, turi antgamtiškų galių, tik pats to dar nesuvokia. Moteris patikino, kad vaikas geba judinti daiktus mintimis ir tai jį baugina.

„Jis mato, ko kiti nemato ir pats bijo. Dar nesakysiu jam to, tik stebiu. Po kurio laiko visa tai jam bus paaiškinta“, – sakė aiškiaregė.

Ji prisipažino, kad berniuką stebėti jai labai įdomu, tarsi žiūrėtų į mažą save. Visgi Gražina bando jo ypatingą talentą slopinti, mat bijo, kad iš vaiko ims šaipytis.

„Aš noriu, kad jis gyventų ramų vaiko gyvenimą. Paauglystėje tapsiu jo mokytoja ir atskleisiu jo galias. Padėsiu jam. Bet jeigu jam tai bus nepriimtina – tai jo pasirinkimas. Žmonės jį myli, žino jo istoriją“, – paaiškino Gražina Asipauskaitė.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2018-09-15 09:02:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažin tie papai iki nosies netrukdo jai aiškiai regėti
Atsakyti
-3

N
Nesvarbu
2018-09-15 11:49:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neturiu žodžių, bukumui nėra ribų :)
Atsakyti
-2

N
Naivi
2018-09-15 13:42:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau gražuolėm nebeužtenka garbės dar ir ekstrasensem patapo.durnumui nėr ribų.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų