Aiškiaregė Gražina nebesislapsto – grįžo pas milijonierių mylimąjį: nėra jokio išskaičiavimo

Dar visai neseniai aiškiaregė Gražina Asipauskaitė nutraukė santykius su turtingu verslininku Wayne‘u Harburnu, iš Didžiosios Britanijos. Tuomet porai pasirodė, jog atstumas, itin skirtingos pajamos ir kalbos barjeras yra kliūtis. Vis dėlto, šiandien Gražina švyti laime. Vėl nuvykusi į D. Britaniją, naujienų portalui tv3.lt ji pranešė džiugią žinią – pora vėl kartu.

74

Menininkė, aiškiaregė bei mediumė Gražina šį kartą pasiryžo žengti tvirtą žingsnį ir stengtis dėl santykių. Jau anksčiau ji yra minėjusi, kad šiam vyrui jaučia ypatingus jausmus, o jos regėjimų, ar pokalbių su mirusiais robotika užsiimantis verslininkas nesibaido. Atvirkščiai – mylimasis ją supranta iš pusės žodžio.

(74 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškiaregė Gražina nebesislapsto – grįžo pas milijonierių mylimąjį: nėra jokio išskaičiavimo

„Jaučiuosi puikiai, supratau, kad prieš likimą bėgti nėra kur. Jis mano žmogus, jis toks pat pamišęs kaip ir aš. Abu daug dirbame, daug keliaujame, bet vienas kitą suprantame iš pusės žodžio. Liko tik idealiai išmokti anglų kalbą ir mudu įgyvendinsime daug bendrų tikslų. Mes puiki komanda. Draugai.Ir, manau, mylimieji“, – dar vis viešėdama pas Wayne‘ą pasakojo Gražina.

Moteris pridūrė, kad jų santykiai visiškai nesisuka apie pinigus. Ji nenori būti vyro išlaikytine ir neprašo jokių prabangių dovanų, nors šis galėtų sau tai leisti.

„Nėra jokio finansinio išskaičiavimo. Tai stiprūs jausmai, chemija, kuriuos nepavyksta užslopinti ir nutraukti. Supratau, kad lietuviai yra puikūs vyrai, bet aš nesu gimusi standartiniams santykiams, šeimai. Man reikia laisvės. Aš kūrėja! Ir dabar esu nevaržomai laiminga, kai galiu būti tuo, kas esu ir kartu besąlygiškai mylėti“, – pridūrė aiškiaregė.

Gražina tikina, kad net jeigu santykiai nutrūktų, jie vis tiek liktų draugais. Kol kas ji vyksta pas mylimąjį savaitgaliais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų