• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dainininkas Aidas Manikas savo gerbėjams pristato naująjį albumą „Pabūkim dviese“. Vyras tikina, kad tai gražiausios dainos iš širdies į širdį. 

Dainininkas Aidas Manikas savo gerbėjams pristato naująjį albumą „Pabūkim dviese“. Vyras tikina, kad tai gražiausios dainos iš širdies į širdį. 

REKLAMA

Jo dainoms „Gimtadienio šventė“, „Pabūkim dviese“ šiandieną koncertuose smagiai pritaria gerbėjai – tuo atlikėjas džiaugiasi ir dėkoja žmonėms, kurie myli jo dainas ir kūrybą, rašoma pranešime spaudai.

A.Manikas scenoje  jau dvidešimt metų ir šis albumas jo muzikinėje istorijoje yra septintasis. Jame dvidešimt dainų naujų ir gražiausių jo gerbėjų pamėgtų kūrinių. 

Šiuo metu atlikėjas tęsia savo koncertinį turą po Lietuvą su Monika Katunskyte, su kuria artimiausiu metu planuoja pristatyti duetinę dainą. 

Per savo muzikinį gyvenimą pirmą kartą duetu  atlikėjas  buvo sudainavęs  su kauniete atlikėja Elvyra, bei legendine „Vidurnaktis“ atlikėja Lina. 

REKLAMA
REKLAMA

Praeityje Aidas yra koncertavęs ir su kitomis gerai  žinomomis  dainininkėmis, tokiomis kaip  Asta Pilypaite, Laima Žemaityte, Roma Mačiulyte, šešerius metus gastroliavo su šviesios atminties atlikėja, Vitalija Katunskyte kuri anot atlikėjo liks jo širdyje per amžius. 

REKLAMA

„Ji buvo mano geriausia draugė nuostabus žmogus“, – tikina vyras. 

Atlikėjas dėkoja žmonėms kurie prisidėjo prie jo albumo išėjimo. 

Profesionaliems muzikantams Virgilijui Butkevičiui, Antanui Jurgaičiui, P.Jucevičiui ir kitiems.  

„Muzika – tai mano viso gyvenimo uostas, į kurį visada gera ir smagu grįžti. Tas uostas – tai scena, kurioje jaučiuosi geriausiai“, – sako Aidas. 

Sekmės,Aidai!!!! Tu nuostabus! Tavo dainos puikios! Muzika- mums tikrai visas gyvenimas,be kurio neįsivaizduojama....kaip galima būtų išgyventi,na,be muzikos!!!! Telydi tave muzika dar ilgai,ilgai!!!!!
Nieko per daug ir čia nepakomentuosi.
Labai gražios jo dainos, tai svarbiausia. Paprastos nuoširdžios.
Tik sėkmės šiam kyribingam atlikėjui.
Daug metų lankausi gerb Aido koncertuose ir labai laukiu koncertų . Turiu visus CD ir šito CD su nekantrumu laukiu . Aido dainos mano širdį paliečia labai gyliai gyliai . Ačiū, kad esi ir pradžiugini savo dainomis .
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų