aidas manikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aidas manikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aidas manikas“.

Gimtadienį pasitinkantis Aidas Manikas atskleidė, kodėl slepia savo amžių

Jau visai netrukus – balandžio 15-ąją – dainininkas Aidas Manikas minės gimimo dieną. Vyras žada paminėti paminės mažame artimų žmonių ratelyje.   Aidas nemėgsta skelbti tikrų sukakties metų, nes, pasak jo, jaučiuosi labai jaunas, rašoma pranešime žiniasklaidai. „Tarsi būčiau dvidešimties“, – sakė Aidas.
67 2024-04-14

Vitalijos Katunskytės mirties metinės – artimas bičiulis sapnuoja estrados žvaigždę iki šiol

2023-ųjų sausio 18-ąją Lietuvą apskriejo žinia apie estrados žvaigždės Vitalijos Katunskytės mirtį. Legenda vadinamą moterį artimieji ir scenos bendražygiai mini tik geru žodžiu. Pasak jų, Vitalija buvo išskirtinė tuo, jog niekada nejautė kitiems pykčio ar pavydo, visiems linkėjo tik pačių geriausių dalykų. Tokią ją prisimena ir artimas bičiulis, atlikėjas Aidas Manikas.
2024-01-17

Su Monika Katunskyte koncertuojantis Aidas Manikas pristato naujieną

Jau visai netrukus į mūsų visų gyvenimus pasibels 2024 metai.  Žaliojo drakono metus pasitinkantis atlikėjas Aidas Manikas  dovanoja dainą ir nori pasveikinti visus  su šia švente.  „Tegul Naujieji metai visiems bus geresni nuoširdesni sveikesni ir svarbiausiai vienybės vieni kitiems kurios kartais taip trūksta mumyse“, – sako jis. Aidas sako, jog šie metai buvo jam labai sėkmingi muzikoje, nors ir buvo netekčių, skaudžių praradimų, rašoma pranešime spaudai.
2023-12-31

Monika Katunskytė ir Aidas Manikas pristatė šventinę naujieną

Artėja gražiausios metų šventės – Šv. Kalėdos – ir visai netrukus pasibels Naujieji metai. Dainininkai  Aidas Manikas (47 m.) ir Monika Katunskytė (37 m.) dovanoja gražių jausmų ir gerumo kupiną duetą „Linkėjimas“. Šią dainą parašė ilgametis Vitalijos ir Monikos dainų kompozitorius Sigitas Adeikis, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2023-12-19

Su Dalia Teišerskyte atsisveikina ir Aidas Manikas: „Niekada nemačiau jos piktos“

Ištarti paskutinio „sudie“ ir atsisveikinti su poete Dailia Teišerskyte į Kauną atvažiavo ir atlikėjas Aidas Manikas. Aidas Manikas teigė, jog visų pirma, Dalią Teišerskytę prisimena kaip talentingą poetę. „Šiandien, važiuodamas čia, visą laiką galvojau apie jos šypseną, juoką, pozityvumą. Man atrodo, tai – žmogus, iš kurio kiti galėjo mokytis pozityvumo, gerumo vienas kitam. Aš niekada nemačiau jos piktos.
70 2023-12-01

Bičiuliai ir bendražygiai atvyko į Dalios Teišerskytės šermenis: balta urna – gubojų žieduose

Penktadienį, gruodžio 1 d., Kaune atsisveikinama su mirusia poete, ilgamete parlamentare Dalia Teišerskyte. Kauno laidojimo namų „Rekviem“ salėje – balta urna gubojų žieduose. Šarvojimo salėje skamba dainos, kurioms eiles parašė D. Teišerskytė. Ištarti paskutinį „sudie“ į laidojimo namus renkasi velionės artimieji, bičiuliai. Keli iš jų su naujienų portalu tv3.lt pasidalijo prisiminimais apie D. Teišerskytę.

Aidas Manikas pristato naujieną: „Muzika – tai mano viso gyvenimo uostas“

Dainininkas Aidas Manikas savo gerbėjams pristato naująjį albumą „Pabūkim dviese“. Vyras tikina, kad tai gražiausios dainos iš širdies į širdį.  Jo dainoms „Gimtadienio šventė“, „Pabūkim dviese“ šiandieną koncertuose smagiai pritaria gerbėjai – tuo atlikėjas džiaugiasi ir dėkoja žmonėms, kurie myli jo dainas ir kūrybą, rašoma pranešime spaudai. A.Manikas scenoje  jau dvidešimt metų ir šis albumas jo muzikinėje istorijoje yra septintasis.
113 2023-11-05

Monika Katunskytė – apie velionę mamą ir tai, ko nespėjo padaryti: „Mane slegia ir slėgs“

Spalio 6-ąją estrados dainininkė Vitalija Katunskytė (1955-2023) būtų minėjusi 68-ąjį gimtadienį. Jos dukra Monika neslėpė, kad iki dabar negali susitaikyti su netektimi ir kiekvieną dieną pagalvoja apie mamą. Naujienų portalui tv3.lt Monika Katusnkytė atvirai prakalbo apie mamą, išmoktas pamokas bei atskleidė, dėl ko gailisi.
249 2023-10-05

Aidas Manikas pristato netikėtą duetą: perdainavo legendinę dainą

Gerai žinomas šalies atlikėjas Aidas Manikas, kuris šiuo metu tęsia koncertinį turą per Lietuvą su atlikėja Monika Katunskyte, pristato legendinės dainos „Naktinis traukinys“ duetą, suskambusį naujai.  1993-ųjų daina suskambės naujai, rašoma pranešime žiniasklaidai. 1993 metais į Lietuvos muzikos padangę išsiveržė tuomet itin populiaria tapusi grupė „Vidurnaktis“ ir jos lyderė dainininkė Lina Andriejauskaitė, o ši daina tapo grupės vizitine kortele.
147 2023-10-02

Monika Katunskytė – apie pusmetį be mamos Vitalijos: „Rodos, tu visada alsuoji man į veidą“

Lygiai prieš pusę metų mirė legendinė estrados dainininkė Vitalija Katunskytė (1955-2023). Moters gedi artimas bičiulis bei scenos partneris Aidas Manikas ir dukra Monika, kuri yra apsistojusi jos namuose. M. Katunskytė socialiniame tinkle skyrė jautrius žodžius mirusiai mamai. „Šiandien 6 mėnesiai, kaip mes tavęs nebeturime, mylima mamyte ir močiute. Namai tavimi alsuoja, kiekvienas tavo daiktas, kampelis primena tave. Rodos, jog tu visur esi šalia.
331
2023-07-18
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų