Sostinėje aukso žiedus sumainė „el Fuego“ narys Tomas Pavilionis ir Gabrielė Lileikaitė

Pop klasikos grupėje „el Fuego“ džiugios naujienos – operos solistas Tomas Pavilionis šiandien vedė savo išrinktąją, Gabrielę Lileikaitę. Iškilminga ceremonija vyko sostinės Šv. Kryžiaus bažnyčioje.

67

Nors pasirinkta data nenudžiugino kaitra ir saulės spinduliais, miela ceremonija ir džiugi svečių nuotaika šią meilės šventę nudažė šiltomis spalvomis.

(67 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sostinėje aukso žiedus sumainė „elFuego“ narys Tomas Pavilionis ir Gabrielė Lileikaitė

Pasveikinti jaunavedžių susirinko ne tik artimieji, bet ir gausus būrys šalies pramogų, politikos bei verslo žvaigždžių: Linas Linkevičius, Juozas Bernatonis, Vytautas Juozapaitis su šeima, Šarūnas Kliokys, Vaclovas Kontrauskas, Dalia Ibelhauptaitė, Paulius Bagdanavičius, Eugenijus Chrebtovas, Jonas Sakalauskas, Žilvinas Žvagulis ir kiti.

„el Fuego“ mylimoji G. Lileikaite – taip pat muzikos pasaulyje žinoma atlikėja. Mergina savo jėgas išbandė populiariuose muzikiniuose projektuose bei išmėgino aktorės duoną serialuose „Neskubėk gyventi“ ir „Naisių vasara“. 

REKLAMA

Muzikantų porą ir svečius ceremonijos metu džiugino Lietuvos Nacionalinio Operos ir Baleto teatro solistai Joana Gedmintaitė ir Arūnas Malikėnas, jiems pritarė styginių kvintetas.

T. Pavilionis šiai ypatingai dienai nusprendė vilkėti ryškiai mėlynos spalvos kostiumą, o jo mylimoji G. Lileikaitė romantiško stiliaus baltą vestuvinę suknelę.

Vestuves pora iškėlė kiek daugiau nei po metų trukusios draugystės.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų