81-erių moteris prabilo apie santykius su 36-erių mylimuoju: papasakojo apie sunkumus

81-erių Iris Jones meilės romanas su 36-eirų Mohamedu Irbrihamu prasidėjo virtualiame „Facebook“ pasaulyje. Dar kiek anksčiau moteris pasakojo, jog dėl jų draugystės nepritarė moters sūnūs ir jų santykiai buvo kiek pašliję.

Iris dabar atskleidė, kad tiek vyresnysis sūnus Stephenas, tiek jos jaunesnysis sūnus Darenas susitaikė su jos santykiais.

Ji sakė: „Mano berniukai dabar pripažįsta, kad tai tikra. Mes nuoširdžiai mylime vienas kitą“.

Mohamedas negalėjo užtikrinti reikiamų dokumentų persikėlimui į Jungtinę Karalystę, Iris turėjo praleisti Kalėdas su savo šeima be jo.

„Kalėdas praleisiu su Stephenu, jo žmona ir anūkais. Bet vis tiek dėvėsiu kaukę ir neliesiu jokių paviršių. Aš tiesiog nenoriu likti viena“, – pridūrė ji.

„Amžius neturi jokios reikšmės. Aš esu tokia laimingas, kai esame kartu“, – šiltai kalbėjo moteris.

Šių metų pradžioje Iris tris mėnesius praleido su Mohamedu Egipte, tačiau sako, kad stiprus karštis jos sveikatai nėra naudingas. „Aš pasakiau Mohamedui, kad jis turi atvykti čia pas mane, bet jei jam nebus suteikta viza, aš nežinau, kas nutiks“, –  nuogąstavo ji.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie judviejų santykius.

Viskas prasidėjo greitai ir per dvi savaites Mohamedas prisipažino meilėje 45 metais vyresnei moteriai. Lapkritį Iris išskrido į Kairą susitikti su „vaikinu ir iškart krito jam į rankas. Iris teigė, kad jos buvęs vyras ją vadino „šalta“, tačiau ji susižadėjo su Mohamedu per kelias valandas nuo susitikimo su juo pirmą kartą.

Prisimindama pirmąsias jų intymias jų akimirkas Iris sakė: „Tai buvo neįtikėtina. Vėl pasijutau kaip mergelė. Tai nebuvo lengva, bet jaučiausi mylima ir geidžiama“.

 


Rašyti komentarą...
l
lota
2020-12-27 22:07:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tas macmudas abdula konkretus nekrofilas, o bobulytei smegenų " suminkštėjimas " ....:(
Atsakyti
-1

I
Irina
2020-12-27 22:09:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apsišik aukštielnikas!!! Nu gryn nesąmone. Reikia tiem muslimam išejimo į pasaulį . Gyvenau keletą metų Egipte - puikiai įkirtau juos- nera jie tokie meilingi ir durnyčiai. Viska paskaičiuoja ir apskaičiuoja... Netikiu ne uz ką judviejų ale meile. Nu ko ten dulkint kokią senę??? Tik ne uz dyka
Atsakyti
-1

F
Fuj
2020-12-27 18:21:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nenormalu...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų