65 metų vyras susitikinėja su beveik 40 metų jaunesne mergina: atskleidė, kuo jį traukia

Tikriausiai visi savo pažįstamų rate žino porą, kurių amžiaus skirtumas yra vos keli metai. Vis dėlto ar žinote daug tokių, kuriuos skirtų beveik 40 metų?

24

Tokias poras, remdamiesi stereotipais, dažnai apibūdiname kaip keistuoliais – dažnai nė nesusimąstome, kad jų jausmai gali būti tikri.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 65 metų vyras susitikinėja su beveik 40 metų jaunesne mergina: atskleidė, kas jį traukia

65 metų aktorius tikina, kad prie 5 metus pamilo kitą gražuolę aktorę, nepaisant to, kad tarp jų – 39 metų skirtumas.

Joe Leonas pasakojo, kad iki šių santykių jis niekuomet negalvojo apie bendravimą su tokiomis jaunomis merginomis, kaip jo išrinktoji Angela.

Pora susipažino berepetuodami ir nuo to laiko nebegalėjo vienas kito pamiršti. Netrukus jie ėmė susirašinėti, o dar po kurio laiko pati Angela pakvietė Joe pavakarieniauti.

„Aš buvau pamalonintas – tai buvo tikra dovana mano ego, nes mane į pasimatymą kvietė jauna ir talentinga moteris. Nemeluosiu – buvau pamalonintas, bet kartu ir labai jaudinausi“, – prisimena Joe.

Po vakarienės jie suprato, kad jų keliai nebegali išsiskirti, ir nors jiedu visuomet jautėsi maloniai, aplinkinių reakcijos nebuvo tokios teigiamos.

Joe prisiminė, kad pasitaikydavo atvejų, kai jiedu eidami gatve pamatydavo jo amžiaus moteris, kurios į vyrą žiūrėjo smerkiamai. Šis ir pats pripažino, kad ne kartą pažiūrėjęs į Angelą yra pagalvojęs, kad jiems būti kartu nėra lemta – juk ji tokia jauna!

Vis dėlto abu pasikalbėję nusprendė, kad jų meilei sutrukdyti negali niekas. „Nepaisant to, ką galvojate, mūsų santykiai nėra paremti pinigais ar seksu. Iš tiesų jie paremti meile, pasitikėjimu ir pagarba“, – tikina Joe.

Norėdami padėti panašaus likimo poroms, jiedu netgi įkūrė speciaią bendriją poroms, kurios turi didelį amžiaus skirtumą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų