• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pamela Anderson 9-ajame dešimtmetyje tapo Holivudo žvaigžde dėl savo nepriekaištingos išvaizdos. Tačiau jau kelerius metus 57-erių aktorė nenaudoja makiažo. 

Pamela Anderson 9-ajame dešimtmetyje tapo Holivudo žvaigžde dėl savo nepriekaištingos išvaizdos. Tačiau jau kelerius metus 57-erių aktorė nenaudoja makiažo. 

REKLAMA

Dešimtajame dešimtmetyje Pamelos vizitinė kortelė buvo jai būdingas stipriai padengtas makiažas, paryškintos blakstienos, tamsus akių pieštukas ir padažytos lūpos. Tačiau dabar moteris puoselėja natūralų grožį. 

Liepos 1 d. žvaigždė atšventė 57-ąjį gimtadienį ir toliau tęsia savo pasirinkimą nebenaudoti makiažo. Tiesa, to priežastis – visai kitokia, nei daugelis tikisi. 

Sprendimą lėmė skaudi žinia

Sprendimą atsisakyti makiažo lėmė skaudus įvykis, kai jos vizažistei ir brangiai draugei Alexis Vogel buvo diagnozuotas krūties vėžys ir jos gyvybė užgeso.

Dėl šios netekties serialo „Gelbėtojai“ žvaigždė nusprendė nesamdyti kitos makiažo meistrės ir visiškai atsisakyti makiažo.

REKLAMA
REKLAMA

Anksčiau Pamela apie šį sprendimą kalbėjo duodama interviu leidiniui „Elle“. Pamela pasakojo, kad ji visiškai priėmė senėjimą ir iš tiesų gerai jaučiasi dėl savo išvaizdos.

REKLAMA

„Ji buvo geriausia. Ir nuo to laiko tiesiog jaučiau, kad be Alexis man tiesiog geriau nenaudoti makiažo. 

Manau, kad senstant visi pradedame atrodyti šiek tiek juokingai. Ir aš tarsi juokiuosi iš savęs, kai žiūriu į veidrodį. Galvoju: „Oho, tai tikrai... kas su manimi darosi? Bet tai yra gyvenimo kelionė“, – kalbėjo ji. 

Pamela apie savo naująją išvaizdą taip pat pasakojo praėjusiais metais duodama interviu žurnalui „Allure“, kuriame ji kalbėjo apie tai, kad sunkaus makiažo atsisakymas jai suteikė laisvės pojūtį.

REKLAMA
REKLAMA

Ji prisipažino, kad pokyčiai paskatino ją giliau apmąstyti savo gyvenimą ir tikslą, paskatino ją užmegzti ryšį su kitais žmonėmis ir pagalvoti, kaip ji galėtų jiems padėti.

„Visada jaučiau, kad manyje yra maža pabaisa, kurią turiu ištraukti, kuria turiu pasidalyti. Kalbu ne tik apie makiažą, kaukės nusiėmimą, bet ir apie tai, kodėl aš čia esu, koks mano tikslas, kodėl rezonuoju su žmonėmis, ar galiu kuo nors padėti?“ – sakė P. Anderson. 

Grazios motyrys ir be makijazo gerai atrodo. Kiaules butokso prisipute vistiek kiaules
bet juk ir jūs pasenote :) Pažiūrėkit į veidrodį
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų