naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
23
Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius (nuotr. Instagram)

Šiandien kūno rengybos trenerė Greta Lebedeva mini svarbią progą – žinomai moteriai suėjo 31 metai. 

23

Šiandien kūno rengybos trenerė Greta Lebedeva mini svarbią progą – žinomai moteriai suėjo 31 metai. 

REKLAMA

Kalbėdama su naujienų portalu tv3.lt, Greta džiaugėsi, kad iš tiesų kasmet jaučiasi tik geriau, o ir praėję metai buvo išties puikūs ir skirti šeimai.

Savo gimtadienio rytą trenerė pradėjo nuo malonių, moteriškų dalykų – masažų, veido procedūrų. Kaip sakė pati Greta, norisi kiek atsipalaiduoti. „Šventę paminėti planuoju namuose, pačių artimiausių draugų apsuptyje. Planuojame ramų vakarą, kadangi esame jau su vaikučiais“, – apie likusius dienos planus pasakojo ji.

Daugelis moterų gimtadienio proga tikisi, kad jų antrosios pusės jas ypatingai nustebins, o štai Greta čia nustebina. Žinoma moteris pasielgė visiškai priešingai: „Šiais metais paprašiau nieko nedovanoti. Labai nesureikšminu gimimo dienos, o ypač dovanų. Svarbiausia, kad esame drauge, sveiki ir laimingi.“

REKLAMA

G. Lebedeva per gimimo dieną nėra iš tų, kurie žvalgytųsi atgal – atvirkščiai, žinoma moteris teigė žvelgia tik į priekį, tad ir šiais metais sau linki gerų metų, suplanuotų tikslų pasiekimo. Tiesa, kokie jie – kūno rengybos trenerė atskleisti nenori. „Tebūnie, tai lieka su manimi!“ – nedaugžodžiauja šia tema.

REKLAMA

Vis dėlto ne ką prastesni buvo ir praėję: „Metai buvo geri ir ramūs. Nusipirkome ir įsirengėme didesnius naujus namus – tai buvo gana didelis žingsnis į priekį. Na, sakyčiau, labai labai šeimyniški metai.“

Kai kurios moterys bėgančių metų prisibijo, o štai Greta tikina per kiekvieną gimtadienį besijaučianti tik geriau. „Nesibaiminu jokių skaičių! Jaučiausi puikiai, kai buvo 21 metai, o dar geriau jaučiuosi dabar, sulaukus 31. Kiekvieni metai atneša naują patirtį, naujus prioritetus, naujus potyrius!“ – sako ji.

O štai vienas gimtadienis G. Lebedevai įsiminė geriausiai. „Manau, kad 25-tas, kurį šventėme Majamyje. Mano vyras tapo pasaulio čempionu, o aš paminėjau savo tokį mini jubiliejų. Tad tikrai buvo ką švęsti!“ – pasakojo žinoma moteris. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų