3 nuotaikingi filmai apie pasiruošimą vestuvių ceremonijai

Vis labiau šylant orams – skleidžiantis augmenijai ir energingai čiulbant paukščiams, nepaliaujamai artėjant vasarai, atkeliauja ir žmonių gražusis meilės švenčių maratonas – tuoktuvių metas. Krikščionių religijoje teigiama, kad santuoka yra Dievo dovana, kuri neturėtų būti savaime suprantama, o pasiekiama tik įdėjus daug pastangų, sunkiu ir nuoširdžiu darbu poros santykiuose.

Simboliškai tikima, kad porai susituokus, pagerėja seksualinių santykių ir šeiminio gyvenimo atmosfera. Tradiciškai ypač pabrėžiama santuokos svarba bažnyčioje vykstančioje ceremonijoje – kuomet įsipareigojama vienas kitam meilėje Dievo akivaizdoje.

Jeigu jūs esate iš tų porų, kurios šiuo metu vis dažniau pagalvoja apie vestuves, arba tiesiog esate pasiilgę romantikos ar norite prisiminti savo meilės šventę, galite pasigėrėti net 3-jomis filmų dalimis su lengvu humoro prieskoniu – apie pasiruošimą tuoktuvėms, kiek energijos ir pastangų tai pareikalauja, kokie išbandymai kyla santykiuose.

Svajojantiems apie kitokias vestuves ir norintiems susipažinti su vestuvių planavimo verslu iš arčiau, filmas „Vestuvių planuotoja“ gali tapti įkvėpimo šaltiniu. Filmo siužetas prasideda nuo to, kad Rosa paveldi prabangių vestuvinių suknelių parduotuvę ir nusprendžia atidaryti savo vestuvių planavimo agentūrą. Tačiau ironiška, bet vestuvių planuotojai ne itin sekasi meilėje – ji paliko savo gyvenimo meilę trečią kartą stovintį prie altoriaus. Kokie nuotykiai įvyksta, planuojant vestuves, galite pažiūrėti čia.

REKLAMA

Kaip neretai nutinka, romantiškų švenčių organizatoriai patys negali itin pasigirti sėkmingais santykiais poroje – jie vos spėja suktis versle ir, nedrąsiai stebėdami iš šono kitų sėkmingas meilės istorijas, patys pasvajoja, ar gali kas nors netikėto įvykti ir jų gyvenime. Galite toliau sekti istoriją apie tuoktuvių verslą – „Vestuvių planuotoja 2“, kuri dar tikrai turi kuo nustebinti.

Jeigu kada nors svarstėte, ar gali mergina kažką sužinoti ir išmokti apie meilę, stebėdama romantiką ir kasdieninius porų rūpesčius iš šono, bei padėdama puoselėti šiltus jausmus kitiems ir įgyvendindama kitų svajones, „Vestuvių planuotoja 3“ filmo istorija, gali padėti atsakyti į šį klausimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų