Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
12
Koranas McCainas ir Cheryl (nuotr. Instagram)

Sakoma, jog amžius meilei nėra svarbu, o tai puikiai įrodo ir 25-erių vyro bei jo žmonos (62) santykiai. Porai nė kiek netrukdo jų metų skirtumas ir tikina, jog jų meilė yra tikra.

12

Sakoma, jog amžius meilei nėra svarbu, o tai puikiai įrodo ir 25-erių vyro bei jo žmonos (62) santykiai. Porai nė kiek netrukdo jų metų skirtumas ir tikina, jog jų meilė yra tikra.

REKLAMA

Koranas McCainas teigia, kad nekaltybę prarado su Cheryl ir nepaisant 37 metų amžiaus skirtumo tarp jų, jis sako nesigaili dėl jųdviejų santykių, skelbė mirror.co.uk.

Tiesa, visai neseniai pora paminėjo ypatingą progą. Jiedu atšventė pirmąsias vestuvių metines.

2021 m. rugsėjo 3 d. jiedu prisiekė amžiną meilę ir vestuvių ceremoniją transliavo „TikTok“ platformoje.

REKLAMA

Vaizdo įraše matyti, kaip Cheryl žengia prie altoriaus vilkėdama baltą suknelę, o mylimasis jos laukė.

Dabar pora planuoja tapti tėvais. 25 metų Koranas McCainas ir 62 metų Cheryl McGregor, kurie susituokė 2021 m. rugsėjį, sakė, kad yra pasirengę išleisti 120 000 svarų, kad surogatinė motina jiems pagimdytų vaiką.

„Pakaitiniai produktai kainuoja nuo 6 000 iki 120 000 svarų. Mums pasisekė, kad radome pasirinktą surogatą. Kūdikis gims 2023 m. pavasario pabaigoje“, – sakė jie.

REKLAMA
REKLAMA

Nors tai bus pirmasis Korano vaikas, Cheryl jau turi septynis vaikus ir yra močiutė.

„Esu be galo susijaudinęs, visada norėjau turėti šeimą su savo gyvenimo meile“, – sakė vyras.

„Jis visada norėjo vaikų, o aš noriu būti jo vaiko motina“, – sakė moteris.

Panašu, jog šie santykiai ne visiems atrodo priimtini. Dar visai neseniai pora sulaukė piktų replikų. 

„Tas vargšas vaikas“, „Juokinga. Jis net nusidažė plaukus, kad būtų panašus į ją“, „Įsivaizduokite, kad jie eina į tėvų susirinkimą. Juokinga“, –  „TikTok“ platformoje rašė internautai.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie šią porą.

Jis pabrėžė, kad jie yra labai laimingi ir gyvena puikų seksualinį gyvenimą. „Asmeniškai nemanau, kad seksu reikėtų dalytis su bet kuo, jokios nepagarbos žmonėms, kurie tai daro, bet tai ne man. Manau, kad tai yra šventas ritualas ir juo reikia dalytis su kuo nors ypatingu.“

Koranas taip pat pridūrė, kad Cheryl yra „beprotiška“ ir daug išmokė jį apie seksą bei atvirumą naujiems dalykams.

REKLAMA
REKLAMA

„Nieko nesigailiu dėl priimtų sprendimų. Į šiuos santykius įdėjau visas jėgas“, – sakė vyras.

„Mes susituokėme 2021 m. rugsėjį ir esame pasirengę sukurti šeimą“, – sakė Koranas.

Vyras užsiminė, jog labai nori susilaukti vaikų su savo žmona: „Cheryl yra 61-eri, ji jau turi septynis vaikus ir septyniolika anūkų, bet manome, kad nusipelnėme savo vaikų. Mes bandėme susilaukti vaikų, bet surogatinė motinystė arba įvaikinimas būtų geresnis pasirinkimas. Mes teikiame pirmenybę surogatinei motinai. 

Tačiau matėme daug žmonių, įklimpusių į teisines komplikacijas po vaiko gimimo. Ieškome malonaus surogato, kuris norėtų pasirašyti sutartį, kad po gimimo su vaiku neturėtų nieko bendro.“

„Mūsų šeima taip pat labai palaiko mūsų sprendimą turėti vaikų, iš pradžių dvejojo ​​dėl tų pačių priežasčių“, – apie šeimos pagausėjimą kalbėjo moteris.

Cheryl ir Koranas teigia, kad nepaisant amžiaus skirtumo, jų seksualinis gyvenimas yra fantastiškas ir jie turi puikią chemiją.

Tiesa, dėl šios meilės jie sulaukia ir kritikos strėlių. „Žmonės socialiniuose tinkluose mūsų labai nekenčia, sako, kad susitikinėju su savo močiute. Sulaukiame daug neapykantos, bet tai mūsų nesustabdo“, – teigė jis.

Ta moteris atrodo kaip 90m
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų