25-ąjį gimtadienį švenčianti Žuolytė atskleidė didžiausią norą: apie tai svajoja labiausiai

Socialinių tinklų žvaigždė Inga Žuolytė šiandien mini ypatingą dieną – 25-ąjį savo gimtadienį. Tiesa, praėję du žinomos moters gimtadieniai buvo nepamirštami – per vieną jų Ingai pasipiršo mylimasis Adomas, o likus valandai iki 24-ojo, Inga tapo mama – jai gimė sūnus Gabrielius.

25

Vis dėlto pati I. Žuolytė tikina, kad apie tai, jog dvi įspūdingos gimtadienio dovanos sekė net du metus iš eilės, jau buvo primiršusi, o iš šių metų, atrodo, jau nebėra net ko tikėtis, mat šiuo metu ji turi viską.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 25-ąjį gimtadienį švenčianti Žuolytė atskleidė didžiausią norą: apie tai svajoja labiausiai

Gimtadienis – dviguba šventė

Taip jau sutapo, kad šis gimtadienis Ingai reiškia kartu ir metus, kai ji tapo mama, todėl praėję 12 mėnesių davė išties nemažai pamokų.

„Dažnai mėgstu sakyti, kad gyvenimas kardinaliai nepasikeitė, tačiau taip tikriausiai yra todėl, kad nebepamenu, koks jis buvo iki vaiko atėjimo. Per pastaruosius metus mūsų namuose atsirado daugiau veiksmo, ašarų, džiaugsmo, juoko, ir sumažėjo tik vieno – ramybės. Jos niekada ir nemėgau, tačiau tas retas jos akimirkas dabar išmokau vertinti“, – pasakojo ji.

Pati Inga pridėjo, kad nepaisant to, jog žmonės mėgsta sakyti, kad laikas bėga nepaprastai greitai, susilaukus vaiko jis ėmė skrieti tiesiog kosminiu greičiu.

„Vis dar stebiuosi, kaip toks mažas žmogutis gali išmokyti tiek daug dalykų, o kartais net susimąstau, kuris iš mūsų – aš ar mano sūnus – daugiau gyvenimo pamokų gavo per pastaruosius metus. Su kiekviena diena jis vis dar tebemoko mane kantrybės, supratingumo, nesavanaudiškumo. Išmokau viską daryti viena ranka, matyti tamsoje, vaikščioti bei susikalbėti be garso“, – besišypsodama sakė I. Žuolytė.

Gąsdino sekėjų klausimai

Vos į motinystę įžengusios moterys dažnai savo gyvenimą sulėtina, o štai Inga, panašu, apsiėmė daryti tik dar daugiau. Vis dėlto ji pripažįsta, kad anksčiau ir ji bijojo, kad tapus mama, viskas gali pasikeisti.

REKLAMA

„Kadangi esu aktyvi socialinėje erdvėje, dažnai, sulaukiu įvairių patarimų, klausimų, komentarų. Ir kuomet nėštumo metu sulaukdavau daug klausimų: „ar dar filmuosi video blogus?“, „ar dar dalyvausi renginiuose?“, „ar vis dar kursi turinį savo socialinėse paskyrose?“, „ar vis dar sportuosi?“, mane tokie klausimai kiek baugindavo, nes sudarė įspūdį, kad tikrai, tapus mama, turi pamiršti visas įmanomas veiklas, kurios iki šiol tau teikė džiaugsmo“, – sakė ji.

Dėl šios priežasties moteris tikina į visus tokius klausimus atrašydavusi, jog nežino, mat iš tiesų nė negalėjo pagalvoti, kaip motinystė pakeis gyvenimą: „Dabar suprantu, kad pasakymas „viskas priklauso nuo požiūrio“ yra nuvalkiotas, bet tikrai daugybė dalykų priklauso nuo požiūrio, nusiteikimo, ir, žinoma, nuo paties vaiko. Man Gabrielius yra ne stabdis, o mano įkvėpimas.“

Ir nors dažnai atrodo, kad I. Žuolytės veidą visuomet puošia šypsena, ji teigia, kad sunkesnių dienų vis dar pasitaiko ir jai, paprasčiausiai ji žino, kaip viską išspręsti.

„Kartais net nesistengiu ir leidžiu emocijoms paimti viršų. O kartais paprašau pagalbos mamos arba vyro. Tuomet skiriu porą valandų sau ramiai atsigerti kavos, paskaityti knygą ar tiesiog pasivažinėti automobiliu, klausant savo mėgstamos muzikos“, – atskleidė ji.

Atskleidė, kokios dovanos norėtų labiausiai

Vis dėlto nepaisant to, kad Ingos ir jos sūnelio Gabrieliaus gimtadienius skiria tik viena diena, žinoma moteris atskleidė, kad gimtadienių nejungs – kels dvi didžiules šventes.

„Pati labai mėgstu vaikų šventes ir dažnai jos man patinka netgi labiau, nei suaugusiųjų, todėl labai norėjau suorganizuoti ir Gabrieliaus pirmąjį gimtadienį. Prisipažinsiu – truputį ir todėl, kad norėjau pati realizuoti savo idėjas bei kurti prisiminimus“, – sakė ji.

Inga teigė, kad mažas vaikelio amžius tikrai nereiškia to, kad jam negalima sukurti puikios gimtadienio šventės – net jei jis pats jos neprisimins.

REKLAMA

„Dažnai žmonės sako, kad tokio amžiaus vaikas nieko neatsimins, tačiau aš manau, kad investuodami laiką į tai, ko vaikas „net neatsimins“, taip ir plečiame jo pasaulėžiūrą bei ugdome jį kaip asmenybę, o tokios progos, juk yra galimybė ne tik pačiai socializuotis, bet ir kitas drauges mamas prablaškyti“, – garsiai svarstė ji.

Pačios Ingos gimtadienio šventė taip pat bus ne ką mažiau įspūdinga: „Aš šiemet švenčiu mažą jubiliejų – 25-tąjį gimtadienį – todėl šią šventę norėjosi paminėti didelėje draugų kompanijoje – taip, kad būtų ką prisiminti. Tam pasirinkau rožinę vakaro tematiką, kuri labiausiai atspindi mano požiūrį į gyvenimą, bei jau patikrintą restoraną Vilniaus senamiestyje „Trinity“, kuriame švenčiau ir savo 23-ąjį gimtadienį.“

Paklausta, ko pati tikisi iš ateinančių metų, Inga tikino, kad sunku kažką sugalvoti, kai praėję buvo išties stiprūs – ji paprasčiausiai norėtų, kad jie nebūtų prastesni. O paprašyta įvardyti, ką sau padovanotų, jei galėtų suteikti bet ką, I. Žuolytė juokėsi: „Dvynukus!“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų