„2 Barai“: sužadėtinės žodžiai nuramino ašaras liejusį Juozą

Sekmadienį televizijos eterį ir vėl okupavo populiariausias vasaros realybės šou „2 Barai“. Palangoje įrengtoje studijoje vyksta itin karšta išlikimo kova. Tačiau tai tikrai nėra vienintelė intriga šiandien. Ši savaitė šou dalyviams buvo ypač sunki. Bene daugiausiai dėmesio susilaukė sužadėtinės Darijos atstumtas Juozas.

44

Vaikinas stengėsi susigražinti pasitikėjimą juo praradusią mylimąją. Įkalbėtas šou vedėjo Justino Jankevičiaus net ryžosi prieš visą Lietuvą priklaupti ant kelio ir jai pasipiršti. Deja, nors prieš kameras mergina tekėti sutiko, vėliau skambučio metu Juozas išgirdo kitokį atsakymą. Mylimoji Juozą atstūmė.

(44 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Visi barmenai – be žado: į šou „2 Barai“ grįžo praėjusių metų dalyvis

Mylimosios atstumtas vaikinas tąnakt liejo graudžias vasaras, o likusią savaitę vis stengėsi nagrinėti ir aiškinti, ką padaręs ne taip.

Prispaustas kitų dalyvių jis net papasakojo, dėl ko iš tikrųjų galėtų pykti jo širdies draugė. Ji buvo minėjusi, kad vaikinas ne kartą buvo neištikimas. „Aš tikiu, kad mano draugei nemalonu girdėti, kaip kažkokios pleiskanos susirenka į baraką, nori pasilaižyt su manim. Ant galo gauna... Jei nori pasilaižyti, tai pasilaižyk su mano kojos nagu“, – tėškė Juozas.

REKLAMA

Paklaustas, kodėl merginos eidavo į jo kambarį, Juozas išsisuko: „Buvo chebra, kuri pastoviai geria. Gal penkiolika žmonių. Keturi iš jų pastoviai keičiasi. Ir tos panos, kurios nori mane kabinti, tos, kurias aš atstumiu, jos pradėdavo pasakoti...“.

Rado kompromisą

Šiandien projekto vedėjo J. Jankevičiaus paklaustas, kaip jaučiasi, Juozas buvo šiek tiek ramesnis: „Tvarkoj. Visgi pirmadienį pasikalbėjau su Darija. Išsiaiškinau, kad mano reakcija buvo impulsyvi. Ji nėra pasiruošusi vestuvėms, nori tiesiog pabūti kartu“.

Visgi tolimesnio veiksmų plano neatskleidė: „Nenoriu atskleisti, noriu pasilaikyti savyje. Jeigu atskleisiu, jai nebus staigmena“.


Rašyti komentarą...
R
R
2017-08-08 08:03:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
ZIAURU BUVO ZIURET.LYG MYZNIUS NE VYRA IR DEL MERGOS.IR DAR KOKIOS
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų