Naujuosius metus pasitik su „Power Hit Radio“: šiemet laukia ir specialūs apdovanojimai

Šiemet daugelis liks namuose, tad Naujametiniu vakarėliu – jo vaišėmis, nuotaika ir muzika teks pasirūpinti patiems. Tačiau „Power Hit Radio“  ateina į pagalbą ir išvaduos jus bent jau nuo grojaraščio sudarymo galvosūkio – paruošė šimtuką klausomiausių ir mėgstamiausių užsienio bei lietuvių atlikėjų kūrinių. Tiesiog įsijunk radiją ir šėlk!

Viena klausomiausių šalies radijo stočių „Power Hit Radio“ tęsia savo tradiciją ir jau trečius metus iš eilės kviečia senus metus palydėti bei Naujus pasitikti su populiariausiais kūriniais.

Be to, šiemet paruošė ir naują staigmeną specialius „Power Hit Radio“ apdovanojimus, vieną įteiks daugiausiai palaikymo sulaukusiai užsienio grupei ar atlikėjui, o kitą lietuvių grupei ar atlikėjui.

„Power Hit Radio“ pirma radijo stotis Lietuvoje pradėjusi kurti Top 100 populiariausių kūrinių, kuriuos išrenka patys klausytojai, naudodamiesi mūsų radijo programėle arba klausydami „Power Hit Radio“ internetinio „player‘io“, kuriame gali palikti savo „patiktuką“ už mylimiausią kūrinį. Taigi, paskutinę 2020-ųjų dieną išgirsime, kas šiais metais nusipelnė būti šimtuke. O šimtuke užėmusius pirmas vietas apdovanosime specialiu mūsų prizu – tai įspūdingas, kubo formos, masyvus apdovanojimas, sveriantis net 2.5 kg.! Vienas apdovanojimas bus skirtas lietuvių, o kitas užsienio atlikėjui ar grupei“,  – naujieną pristatė „Power Hit Radio“ programų direktorius ir populiariosios ryto laidos „Šok į kelnes“ vedėjas Saulius Baniulis.

Saulius Baniulis

Taigi, gruodžio 31 dieną, nuo 12.00 val. iki 19 val. energijos ir geros nuotaikos dozę garantuos geriausios muzikos Top 100, o po jo  –  naujametiniai mix‘ai – ramiai tikrai nenusėdėsite!

Taip pat „Power Hit Radio“ kviečia prisiminti visus įamžintus smagius klausytojų video, kurie buvo aktyviai talpinami „Power Hit Radio“ „Instagram“ paskyroje visus metus.

Pasitik 2021-us  su gera nuotaika,  gera muzika ir šėlsmu – pasitik su „Power Hit Radio“!


Rašyti komentarą...
V
Vat
2020-12-30 10:59:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Antraštė yra anglams ,o ne lietuviams. Čia daugiau antireklama,kai nemokama dainuoti ,tai rėkiama angiškai nebe rusiškai... Beždžioniavimas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų