Laikui nepavaldus Valinskas: žinomas vyras švenčia 54-ąjį gimtadienį

Šiandien, lapkričio 28-ąją, TV laidų prodiuseris Arūnas Valinskas mini 54-ąjį savo gimtadienį. 

74

Kviečiame pamatyti, kaip vyras atrodė anksčiau ir dabar.

(74 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Arūnui Valinskui - 52-eji: pamatykite, kaip keitėsi vyras

Žymus vyras vis dar aktyviai dirba televizijoje, todėl galima sakyti, kad jis yra laikui nepavaldus. 

Kiek anksčiau naujienų portalui tv3.lt A. Valinskas prisiminė anuos gimtadienius ir šmaikštavo, kad būta išties didžiulių švenčių, vis dėlto vienas gimtadienis įsiminė visiems laikams – apie jį TV laidų prodiuseris tiesiai šviesiai kalba ir iki šiol.

„Vaikystėje, man būnant 5-oje ar 6-oje klasėje, teko gulėti ligoninėje, ir daktarai man pasakė, jog artimiausio gimtadienio aš nebesulauksiu. Todėl vis dėlto jo sulaukus, tai ir buvo didžiausia šventė“, – jautrią akimirką prisiminė jis.

A. Valinskas džiaugėsi, jog dabar, laikui bėgant, kiekvienas jo gyvenimo metai darosi vis geresni ir geresni. „Ateina gyvenimo patirtis, ir tu tiesiog nebedarai tų dalykų, kurie tavo gyvenimą blogintų. Buvo labai darbingi metai – reikėjo labai daug ką daryti. Nežiūrint laidų, programų, ir tų pačių eilinių rekordinių „Auksinių svogūnų“, dar atgaivinome ir Nidos festivalį, kuriam buvo 25 metai. Taip pat pradėjo vaikščioti anūkė. Tikrai buvo visko labai daug, nes, matyt, gyvenimas taip sudėliotas“, – su šypsena kalbėjo jis.

Kiek anksčiau paklaustas, kokia yra laimingos santuokos paslaptis, Arūnas atsakė labai trumpai ir tvirtai: „Visa tai yra labai paprasta. Tiesiog aš tą moterį myliu.“

Per daugybę metų santuokos Inga ir Arūnas pasikeitė akivaizdžiai, o neseniai dar ir tapo seneliais. Pora kartu buvo ir scenoje, ir seime. Apie juos sklandė kalbos, o žmonės ne kartą juos skyrė, tačiau pora išliko tvirta, kaip niekad.

„Labai nuvalkiota frazė: jeigu supranti, kad su tuo žmogumi nėra taip blogai, kaip būtų be jo, tai tiesiog ir būni su juo. Iš tikrųjų, šeimos kūrimas ir atsakomybės suvokimas ateina su tam tikra branda. Paprasčiausiai supranti, kad su tuo žmogumi tu nori praleisti visą gyvenimą ir dėl to darai viską, – mintimis pasidalijo A. Valinskas. – Aš jai jau antrą pažinties dieną pasakiau: tu būsi mano žmona“.


Rašyti komentarą...
E
Ela
2020-11-28 17:08:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek metų taip ir atrodo..
Atsakyti
-8

E
Ela
2020-11-28 17:08:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek metų taip ir atrodo..
Atsakyti
-2

E
Ela
2020-11-28 17:08:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek metų taip ir atrodo..
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (30)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų