„Draugų“ žvaigždė susižadėjo: pasipiršo 22 metais jaunesnei mylimajai

Legendinio serialo „Draugai“ žvaigždei Matthew Perry – ypatingos dienos. Būdamas 51 metų, jis pasipiršo savo 29 metų mylimajai Molly Hurwitz.

4

Moterį Matthew vadina „puikiausia moterimi planetoje“.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Draugų“ žvaigždė susižadėjo: pasipiršo 22 metais jaunesnei mylimajai

Apie sužadėtuves ir savo mylimąją Matthew papasakojo žurnalui „People“. „Nusprendžiau susižadėti. Man pasisekė, kad susitikinėju su puikiausia moterimi planetoje“, – sakė aktorius.

Tiesa, anksčiau pora buvo pasukusi skirtingais keliais, vis dėlto per šią Valentino dieną jiedu patvirtino, kad vienas be kito negali.

Tąkart, kai jiedu išsiskyrė, šaltiniai pasakojo, kad viskas įvyko staiga, tačiau sprendimą išsiskirti buvo priėmę jie abu. 

Primename, kad anksčiau M. Perry susitikinėjo su daugybe garsių moterų, tarp kurių – ir Julia Roberts.

Kai kada didžiausi romanai, įvykstantys tarp serialo ar filmo herojų ekrane, realybėje taip ir neįsiplieskia. Vis dėlto pasirodo, kad būna ir atvirkštinių variantų.

Būtent taip nutiko tada, kai Holivudo žvaigždė Julia Roberts pasirodė viename serialo „Draugai“ epizode“.

Pasirodo, kad Chandlerio vaidmenį kūręs aktorius Matthew Perry iš tiesu pamilo Julią Roberts, kuri seriale trumpai suvaidino Susie Moss personažą.

Aktorė seriale pasirodė 1995-aisiais ir sukūrė Susie vaidmenį. „Draguose“ buvo rodoma, kad Chandleris ir Sussie susidūrė netikėtai, kol ši dirbo vizažiste filmui, kuris buvo filmuojamas Niujorke.

Epizode „The One After the Superbowl“, Susie atpažino Chandlerį iš jų mokyklos dienų bei priminė jam, kaip tais laikais jis nuolat tampydavo jos sijoną. Tokiu būdu visa klasė pamatė jos apatinius, ir ji gavo pravardę „Susie apatinukė“.

Tiesa, tai Susie (akt. Julia Roberts) nesutrukdė pakviesti Chandlerio (M. Perry) į pasimatymą, deja, jo metu nusprendė atkeršyti, priversdama jį pasipuošti jos apatiniais, o vėliau pavogdama visus jo drabužius…

REKLAMA

Vis dėlto nors ši istorija ekrane ir baigėsi, realiame gyvenime Julia ir Matthew romanas tęsėsi kur kas sėkmingiau. Jų santykiai truko metus, o pirmąkart oficialiai jiedu pasirodė viešumoje 1995-aisiais. Tiesa, nors santykiai tetruko metus, „Draugų“ gerbėjai juos puikiai atsimena.

Vis dėlto tai – ne vienintelė žinoma moteris, su kuria susitikinėjo „Draugų“ žvaigždė. Šiltus jausmus jis puoselėjo ir aktorei Yasmine Bleeth, Neve Campbell, Mava Quinlan, Heather Graham, Lauren Graham, Rachel Dunn, Lizzy Caplan bei daugeliui kitų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų