„Laukinukės“ žvaigždė Cimarro skyrė jautrius žodžius sužadėtinei: jo mylimoji – net 20 metų jaunesnė

Serialo „Laukinukė“ žvaigždė Mario Cimarro jau daugybę metų laikomas svajonių jaunikiu, o santykius su juo puoselėjo ir lietuvių modelis Deimantė Andriuškaitė. Tiesa, pora jau prieš keletą metų pasuko skirtingais keliais.

6

Vis dėlto panašu, kad Mario ilgai vienišiaus etiketės nesinešioja – socialiniuose tinkluose jau kurį laiką plinta jo nuotraukos su gražuole iš Slovakijos.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Laukinukės“ žvaigždė Cimarro skyrė jautrius žodžius sužadėtinei: jo mylimoji – net 20 metų jaunesnė

Šįkart Mario širdį užkariavo net 20 metų už jį jaunesnė manekenė Bronislava Gregušova. Socialiniuose tinkluose mergina skelbia, kad yra ne tik modelis, bet ir rašytoja, o taip pat grožio konkurso „Mis Slovakija“ 2015 viena iš finalisčių.

Pora jau kurį laiką „Instagram“ dalinasi savo bendromis nuotraukomis ir jautriais žodžiais, o Mario visai neseniai viešai Bronislavai prisipažino meilėje. 

„Nuo pat tos akimirkos, kai susipažinome ir aš pasisiūliau tave nufotografuoti, žinojau, kad mudu idealiai tinkame. Geriausia mano dalis esi tu – su tavimi aš niekuomet nesijaučiu vienišas. Tu mano širdyje įplieski ugnį ir atneši ramybę mano mintims. Su antrosiomis metinėmis“, – rašė jis.

Tiesa, kai kur užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad Mario savo mylimajai jau netgi yra ir pasipiršęs. Vis dėlto jų santykius buvo ištikusi krizė. Dar kiek anksčiau pramogų pasaulyje buvo pasklidę gandai, kad vyro širdis ir vėl laisva, socialiniuose tinkluose nebeliko nuotraukų su mylimąja, o pats aktorius visur pasirodo vienas.

tv3.lt primena, kad dar visai neseniai M. Cimarro buvo dažnas svečias Lietuvoje. Žinomas aktorius buvo užmezgęs romantiškus santykius su modeliu Deimante Andriuškaite. Pora netgi buvo susižadėjusi, tačiau netrukus paskelbė apie skyrybas. Skirtingais keliais modelis ir aktorius pasuko abipusiu sutikimu ir liko draugais. Anot D. Andriuškaitės, judviejų meilę išardė atstumas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų